Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Muzyka
28-02-2008, 14:55,
#1
Muzyka
Przeglądnąłem całe forum Off-Topic i nie znalazłem żadnego podobnego tematu, a to jest ważna sprawa w życiu ludzi, przynajmniej według mnie Big Grin
Jaki jest wasz ulubiony gatunek muzyczny, wykonawca, utwór?
Odpowiedz
28-02-2008, 15:18,
#2
 
Zespół "Led Zeppelin" Smile
Odpowiedz
28-02-2008, 15:21,
#3
 
Yello - ciekawe, czy poza mną ktoś tego słucha?
Odpowiedz
28-02-2008, 15:46,
#4
 
Rod napisał(a):Zespół "Led Zeppelin" Smile

Plus Dire Straits, Eagles, Doors, Jimi Hendrix, Scorpions, Iron Maiden ( a niech to cały czas rock z akcentem metalowym), więc jeszcze Bob Marley Elvis Presley (sic!, w końcu król rock&rolla), AC/DC. Hmmm....to chyba było by wszystko. Aha jeszcze disco z lat 80', które powstawało w USA. Ale to przez Vice City xD
[Obrazek: Czajnik_69.png]

Czajnik, Gorzałt & Kaleson = Metal Menel's Team[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Odpowiedz
28-02-2008, 15:48,
#5
 
Nightwish, Within Temptation, Battlelore, Lacuna Coil, Hammerfall, Epica to z grubsza Smile
Odpowiedz
28-02-2008, 15:50,
#6
 
No tak, widać lubimy to samo. Tylko, że Led Zeppelin i Dire Straits to moje ulubione. Smile Hendrix i Marley też
czajnik napisał(a):Ale to przez Vice City xD
Nawet Vice City należy do naszych wspólnych upodobań Big Grin
Odpowiedz
28-02-2008, 16:08,
#7
 
Ja też lubię Nightwisha i Within Temptation Big Grin
Odpowiedz
28-02-2008, 17:07,
#8
 
Skopiował bym tu posty Czajnika i Roda.
Poza tym nieśmiertelny dla mnie Kaczmarski, oraz jego kumple Gintrowski i £apiński.
Jest jeszcze w moim sercu Genesis, z Gabrielem i późniejsze z Philem. Kto był na Koncercie w Chorzowie w zeszłym roku?
Marillion oczywiscie, ale tylko z Fishem.
Perfekt.
Ostatnio zakochałem się w Nelly Furtado i jej ALL GOOD...
Na boku romansuje także z Alici'ą Keys i jej NO ONE.
Pearl Jeam.
Kurde Vax. Bałem się tego tematu... Teraz będę siedział i myslaaaał.
Odpowiedz
28-02-2008, 17:21,
#9
 
Przede wszystkim Kult, Kazik Na Żywo. Czasem lubię potańczyć i posłuchać salsy. T. Love, Coma, Nelly Furtado, Kaczmarski, a nawet Marlin Manson.
Jak mi się coś przypomni to dam znać^^.
Odpowiedz
28-02-2008, 18:35,
#10
 
Luper napisał(a):Kurde Vax. Bałem się tego tematu... Teraz będę siedział i myslaaaał.
No to myśl. Ja też lubię Timbalanda, Jenifer Lopez, Nelly Furtado, Rihanne, Alicie Keys, Booty Luv i Britney Spears. Ich kawałki są całkiem, całkiem...
Odpowiedz
28-02-2008, 18:38,
#11
 
Ja nie napiszę, jakie zespoły lubię, bo każdy ma jakieś fajne i kiepskie piosenki. Rodzaj muzyki? Różne, byle mi się podobał. Często Hip-Hop, chociaż nie zawsze.
Odpowiedz
28-02-2008, 21:21,
#12
 
Hip-Hop i Rap to jest to co uważam za niezbędne. Najbardziej lubię utwory Eminema, ale lubie też 50Cent czy 2Pac. Polskim rapem też nie gardzę, Peja, 1osiemL, ski skład też ciekawy. Trzeci Wymiar nawija jak opętany. Z grubsza to moi ulubieni.
Odpowiedz
28-02-2008, 21:24,
#13
 
Ceniłem Rihannę za jej głos, ale po tym jak powiedziała, że Londyn nie leży w Europie jakoś mi sie mdło zrobiło. Britney już chyba nie wyjdzie z dołka, choć miała kilka wzlotów.
Odpowiedz
28-02-2008, 21:37,
#14
 
Cóż z Rapu cenię kilku raperów, ale tylko amerykańskich. Są nimi 2Pac, Snoop i Dre i cały skład NWA. Ale to pewnie przez GTA:SA xD
[Obrazek: Czajnik_69.png]

Czajnik, Gorzałt & Kaleson = Metal Menel's Team[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Odpowiedz
28-02-2008, 21:44,
#15
 
Ja Metallica, Bullet for My Valentine, Red Hot Chili Peppers, Czarno-Czarni, Bob Dylan, Marilyn Manson, trochę Queenu i Fredzia, Chris Rea i Chris Norman.

A ulubione piosenki to:

-Welcome Home (Metallica)
-the call of Ktulu
-Room 409 (BFMV)
-Cursen (BFMV)
-Głupia (Cz-Cz)
-Dziewczyna dla blądyna (Cz-Cz)
-Coma White (MM)
-One year of love (Queen)

To chyba tyle, jeżeli chodzi o moje gusta muzyczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości