Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

pani jeziora pomocy!
01-01-2009, 13:58,
#1
pani jeziora pomocy!
Zabiłem Dagona. Dostałem miecz od pani jeziora i zadanie zakończone. Teraz mam tylko jedno zadanie Alvin i jestem w tym momencie że jest napisane mi że powinienem iść do pani jeziora i na mapce pokazane jest miejsce; kaplica dagona ( tam gdzie sie go zabijało) ale niestety tam nie ma pani jeziora. Gdzie ona jest??? Prosze o pomoc Sad


Gorzałt: Staraj się pisać starannie.
Odpowiedz
01-01-2009, 14:04,
#2
 
O tym trzeba było chyba porozmawiac już po walce z Dagonem. Chyba... Albo pójdź nocą, czy coś Tongue
Odpowiedz
01-01-2009, 14:08,
#3
 
no ale ja juz walczyłem z dagonem przed walką nie było napisane w zadaniu alvin zebym poszedł do niej tylko jak zabilem dagona to było napisane zadanie uaktywnione Alvin iśc do pani jeziora i jest znaczek na mapie i jej tam nie ma
Odpowiedz
01-01-2009, 14:19,
#4
 
Miałem ten sam problem, hmm, kurczę nie pamiętam jak to było, ale czy nie powinieneś teraz chyba wrócic do wioski? I tam chyba się rozwiąże... Hmm, naprawdę nie pamiętam, przyjdzie ktoś inny to uzyskasz odpowiedź Tongue
Odpowiedz
01-01-2009, 19:26,
#5
 
Poradnik patrz str.82 (jeśli masz oryginał)
Odpowiedz
02-01-2009, 13:52,
#6
 
Mi się zdaję, że wybrałeś złe śledzenie zadań...
[Obrazek: FANMADE_Adorable_Fluttershy.gif]
Odpowiedz
04-01-2009, 19:51,
#7
 
Też tak miałem Czasem zmienia mi się i przestawia Śledzenie zadań zapisz i wczytaj będzie dobrze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości