Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Co chcielibyście w Wiedzmin 2 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Otóż jak temat wskazuje piszemy tu co chcielibyście zobaczyć w Wiedźmin 2?

Przykład:
-nowe potwory
-Vesemira Eksela i Lamberta
-duchy Azara i Magistra

Po prostu napiszcie co według was powinno się znajdować w wersji 2.0 ?

Poprawiłem tytuł z powodu rażącej literówki Wink A temat ogólnie ciekawy //mod
Przede wszystkim większa mapa, większa swoboda, trochę więcej postaci, które Geralt będzie pamiętał.
Generalnie widziałbym świat otwarty czyli tzw. sandbox. Coś na kształt Gothica 3- jedno główne miasto i szereg mniejszych miasteczek. Większa ilość NPC-ów, którzy robią za coś więcej niż dekoracje czytaj mają dla Geralta jakieś zadania czy chociażby ciekawe informacje. Postacie takie jak Talar czy Meiss, które zapadałyby w pamięć i miały za sobą większą historię, życiorys.
Płotka Smile Skoki Geralta, walkę wyglądającą bardziej prawdziwie - niech blok to będzie blok, unik to unik - można podwyższyć trudność walki poprzez wciskanie klawiszy kierunkowych do wykonania bloku/uniku. Otwarty świat to wiadomo, chyba każdy tego chce. I fabuła rozbudowana tak, by nawet niewinna rozmowa z jakąś postacią i odpowiedź, jaką dostanie, mogła zemścić się strasznie na wiedźminie Smile

Rod

Przede wszystkim większy świat, po którym moglibyśmy swobodnie podróżować. Nowy, nieco bardziej złożony system sterowania walką też byłby mile widziany. Oczywiście wszystkie ciosy wyglądają świetnie i nie mam im nic do zarzucenia. Lecz ciągłe klikanie LPM i PPM po jakimś czasie robi się monotonne a walka zbyt prosta. Większość potworów występujących w sadze ukazało się i w grze jednak fajnie by bylo gdyby doszło parę nowych.
Taj jak Vares, Płotka Wink Nowy system walki, w którym sterowalibyśmy bezpośrednio ciosami, skokami, piruetami itp. Geralta. Oprócz tego OTWARTY ŚWIAT. To jest największa bolączka Wiedźmina. Gdyby wykonano coś takiego... Hm, kilka dużych miast z Sagi... Cóż, podróżowanie na grzbiecie Płotki, wiele postaci z własną historią, zapadających w pamięć osobowości... To jest właśnie to czego chcę w Wiedźminie II Smile
Jedyne co to większy świat i zadań aż do usr*nej śmierci xD . Płotka może, lecz nie musi być, gdyż każdy koń Geralta nazywał się Płotka xD . System walki poprawiony i lekko dociągnięty (uniki i bloki). No i może... Niech zrobią grę na podstawie sagi czyli na żywca zerżnięte z książek xD . Fajnie by tak było pogadać sobie z Milvą x) .
Hm, to byłoby rzeczywiście ciekawe. Sam chciałbym, żeby pojawiły się dwie wersje. Kontynuacja pierwszej części i gra o całej sadze jako stosowny "prolog" (jak na prolog to trochę za dużo by było ;p) do dwóch kolejnych części. Może po sequelu Redzi spróbują zrobić prequel... Ponoć teraz moda taka Tongue
Ja chciałbym żeby był Taki Duch Leo jak w FMA np . Idzie sobie edward z Alphonsem a tu idzie na przygody Geralt z Duchem leo ( dziwne ale lubie Lea )

Ostatnia szansa. Pisz poprawnie, używaj przecinków, pisz logicznie. Za każde następne zdanie szyfrem będzie ostrzeżenie.//mod

Rod

(07-05-2009, 19:59)Monstrum2 napisał(a): [ -> ]Ja chciałbym żeby był Taki Duch Leo jak w FMA np . Idzie sobie edward z Alphonsem a tu idzie na przygody Geralt z Duchem leo ( dziwne ale lubie Lea )
E...Co?
E...? :/ Też nie zrozumiałem. Możesz jaśniej? Nie każdy ogląda seriale/filmy itp. co ty i raczej nikt nie czyta ci w myślach...
Ja bym chciał, żeby jak deszcz pada to jaskółki latają, np. w misiu uszatku było i żeby jeszcze Geralt był jak w filmie ten koleś...
Tak to wygląda w twoim wykonaniu. Buduj zdania w logiczną całość, a jeśli masz zamiar pisać tak dalej, to lepiej nie pisz - w końcu jeśli powiesz to sobie na głos też będziesz miał satysfakcję.
Ja bym chciała żeby Geraldowi mógł towarzyszyć pies SmileWiem ze to raczej dziwne życzenie, ale lubie takie urozmaicenia. Coś podobnego jak w FalloutcieSmile

Rod

(08-05-2009, 00:40)Aeris napisał(a): [ -> ]Ja bym chciała żeby Geraldowi mógł towarzyszyć pies SmileWiem ze to raczej dziwne życzenie, ale lubie takie urozmaicenia. Coś podobnego jak w FalloutcieSmile
I Fable II.
Pomysł z psem nie byłby zbyt trafiony. Tylko by przeszkadzał.
Pomysł z psem nie przeszkadzał by a w dodatku pies mógłby pomagać na w walce.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9