Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Zamieszanie wokół konsolowego Wiedźmina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Rod

Wiedźmin pozostanie więc exclusivem na PC'ty. Nic tylko oczekiwać na Wiedźmin II. Smile
Eeh... A ty Rod szczęśliwy że to PCtowcy raz mają exclusiwa :/ . Wątpię że będzie anulowany. Najwyżej kiedy kryzys częściową minie powrócą do tego i zrobią prequel dla konsolowców.

Rod

(29-04-2009, 21:54)Geralf napisał(a): [ -> ]Eeh... A ty Rod szczęśliwy że to PCtowcy raz mają exclusiwa :/
Tego nie napisałem. Jednak uznaję taki stan rzeczy za lepszy. Komputery osobiste i konsole mają własne exclusive'y, które są istotne dla każdej z platform.
(29-04-2009, 21:54)Geralf napisał(a): [ -> ]Wątpię że będzie anulowany.
Póki co prace zostały zawieszone.
niech zrobią dobrego W2 a później zabierają się za wersje na konsole. Smile A jak nie zrobią konsolowego Witchera to też się nie obrażę Big Grin
(30-04-2009, 16:30)Mroczne_Kalesony napisał(a): [ -> ]niech zrobią dobrego W2 a później zabierają się za wersje na konsole. Smile A jak nie zrobią konsolowego Witchera to też się nie obrażę Big Grin
A ja jednak trochę bym sie zawiodła bo bardzo chciałam zagrac na konsolce w Wiedźminka Sad Mam nadzieje ze projekt jest rzeczywiście tylko zawieszony.

gosc_J

Jeśli już rozpoczęli prace nad Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - na pewno go ukończą, bo stracili by masę kasy. Wiecie ile takie projekty kosztują?... na pewno zatem go ukończą, ale nie wiadomo kiedy. Mogliby go wydać dopiero po Wiedźminie 2, co było by trochę dziwne, ale jeśli piszą, że całą pracę wkładają w "dwójkę", to pewnie tak się stanie. Poza tym premiera Wiedźmina 2 też na pewno się znacznie opóźni. Kryzys robi swoje.
Tak jak Jerek mówi i tak go zrobią

Rod

Studio, które podjęło się konsolowego Wiedźmina nie ma zbyt dużego doświadczenia. Wątpię by prace były w na tyle zaawansowanym stadium by można było mówić o ich wznowieniu za jakiś czas. Więc powinni to zrobić w najbliższym czasie. Potem może być już za późno.

gosc_J

Niestety CD Projekt Red rozwiązał współpracę z tym developerem, a tym samym utracił całą pracę, którą ta firma włożyła w Wiedźmina: Powrót Białego Wilka. Wiem, bo ostatnio czytałem artykulik w Empiku w gazetce.

A tu oficjalne info:

"Prace nad grą Wiedźmin: Powrót Białego Wilka wstrzymane


CD Projekt RED informuje, że po kolejnej ewaluacji projektu Wiedźmin: Powrót Białego Wilka przez osoby odpowiedzialne za stronę technologiczną projektu, prace nad konsolowym Wiedźminem zostają czasowo wstrzymane. Związane jest to z ryzykiem niedotrzymanie wysokich norm jakościowych narzuconych przez CD Projekt RED. Wraz ze wstrzymaniem prac rozpoczęliśmy poszukiwania możliwych rozwiązań.

Na temat zaistniałej sytuacji wypowiedział się Adam Kiciński, szef CD Projekt RED:
„Decyzja o wstrzymaniu prac nad RoTWW była jedną z najtrudniejszych w historii naszej firmy. Włożyliśmy w ten projekt wiele serca, ogromną ilość energii i pieniędzy. Dzięki temu prace były już całkiem zaawansowane. Jednak akceptacja kolejnych milestonów była coraz bardziej problematyczna. Zagrożona była nie tylko data premiery, ale co jest dla nas absolutnie nieakceptowalne jakość produkcji. Zakładamy, że każda kolejna gra z logo CD Projekt RED będzie znacząco lepsza od poprzednich produkcji. W przypadku RoTWW ostatnie efekty prac nie szły w zakładanym przez nas kierunku. Obecnie poszukujemy innych możliwych scenariuszy rozwoju tego projektu. Zrobimy wszystko aby nie zawieść naszych fanów i nie zmarnować włożonej pracy, jednak musimy pamiętać, że jakość naszych gier jest dla nas absolutnym priorytetem.”
Pełną parą idą pracę nad głównym projekt CD Projekt RED nad którym warszawski zespół pracuje od czasu premiery Wiedźmina. Informacje na temat tego projektu pozostaną jednak wciąż nieujawnione. "


Źródło: Oficjalna strona www.witcher.com
(26-05-2009, 20:03)Jarek napisał(a): [ -> ]Niestety CD Projekt Red rozwiązał współpracę z tym developerem, a tym samym utracił całą pracę, którą ta firma włożyła w Wiedźmina: Powrót Białego Wilka. Wiem, bo ostatnio czytałem artykulik w Empiku w gazetce.

A tu oficjalne info:

"Prace nad grą Wiedźmin: Powrót Białego Wilka wstrzymane


CD Projekt RED informuje, że po kolejnej ewaluacji projektu Wiedźmin: Powrót Białego Wilka przez osoby odpowiedzialne za stronę technologiczną projektu, prace nad konsolowym Wiedźminem zostają czasowo wstrzymane. Związane jest to z ryzykiem niedotrzymanie wysokich norm jakościowych narzuconych przez CD Projekt RED. Wraz ze wstrzymaniem prac rozpoczęliśmy poszukiwania możliwych rozwiązań.

Na temat zaistniałej sytuacji wypowiedział się Adam Kiciński, szef CD Projekt RED:
„Decyzja o wstrzymaniu prac nad RoTWW była jedną z najtrudniejszych w historii naszej firmy. Włożyliśmy w ten projekt wiele serca, ogromną ilość energii i pieniędzy. Dzięki temu prace były już całkiem zaawansowane. Jednak akceptacja kolejnych milestonów była coraz bardziej problematyczna. Zagrożona była nie tylko data premiery, ale co jest dla nas absolutnie nieakceptowalne jakość produkcji. Zakładamy, że każda kolejna gra z logo CD Projekt RED będzie znacząco lepsza od poprzednich produkcji. W przypadku RoTWW ostatnie efekty prac nie szły w zakładanym przez nas kierunku. Obecnie poszukujemy innych możliwych scenariuszy rozwoju tego projektu. Zrobimy wszystko aby nie zawieść naszych fanów i nie zmarnować włożonej pracy, jednak musimy pamiętać, że jakość naszych gier jest dla nas absolutnym priorytetem.”
Pełną parą idą pracę nad głównym projekt CD Projekt RED nad którym warszawski zespół pracuje od czasu premiery Wiedźmina. Informacje na temat tego projektu pozostaną jednak wciąż nieujawnione. "


Źródło: Oficjalna strona www.witcher.com

Czyli kasa w błoto;( ciekawo o co poszło hmmm może o napisy o pudełku XD
trzeba poczekać konsolowy i się dowiemy
Konsolowego wiedźmina nie będzie wogóle, a tak przynajmniej pisze w CDA Smile

gosc_J

Wiesz, w gazetach to sobie mogą pisać Smile Ja wyczytałem znowu, że będą robić, tylko z opóźnieniem, ale że około 40%... (ciekawe, co robili tyle czasu) gdy mają już ukończone, jednak teraz wszystkie swoje środki pakują w "dwójkę".
Także wiesz, mediom nie trzeba wierzyć.

A poszło o to, że developer nie spełniał wymagań CD Projekt Red. Wzięli sobie niepewną firmę, to mają teraz.
Hmm, po pierwsze to raczej CD-Action ma dostęp do tych informacji i są one prawdziwe, jak zawsze, nigdy jeszcze w tym CZASOPIŚMIE (Smile) nie spotkałem się z News'ami opartymi tylko na domysłach. Także jeśli piszą że koniec, to znaczy że Cd-Projekt przerwał kompletnie prace nad Wiedźminem na konsole... I bardzo dobrze.

gosc_J

Czyli uważasz, że CDA mówi prawdziwszą prawdę od oficjalnej strony wiedźmina? Smile
A oto cytat:
"Wraz ze wstrzymaniem prac rozpoczęliśmy poszukiwania możliwych rozwiązań."
Czyli że wstrzymali, ale nie zrezygnowali - z tego tak wynika.

Poza tym przeczysz sam sobie - najpierw piszesz, że wiedźmina konsolowego nie będzie, a potem, że CD Projekt przerwał nad nim prace - co nie wyklucza, że je wznowi.
Stron: 1 2 3 4