Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Wiedźmin Music Video
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niedawno ukończyłem Wiedźmina i chcąc podsumować całą przygodę jaką dane mi było przeżyć wraz z Geraltem z Rivii wykonałem filmik pokazujący losy bohaterów Wiedźmina na przestrzeni gry. Zapraszam do oglądania ( najlepiej w HQ ):
http://www.youtube.com/watch?v=lpAzgcqUfl8

(czytelnikiem forum jestem od dawna lecz aż do teraz nie miałem potrzeby zakładania konta)

Pozdrawiam Mordarg
Naprawdę świetnie zrobiłeś ten filmik. Jestem pod wrażeniem muzyka i przejścia idealnie dopasowane.
Dobry timing przejść w filmiku do kluczowych momentów w piosence. Ogółem bardzo ładnie.
No przyznam, bardzo dobry amv. Znakomicie się skomponował z wydarzeniami, ale mogłeś wykorzystać coś innego niż Requiem, bo tego jest pełno ;p Ale i tak bardzo dobry film Smile

amv? Anime Music Video? xD // przyp. mod
Format przetwarzany na potrzeby YT i MP4'ek pajacu XD// mod Gorzałt
To też, ale Anime Music Video też - a w kontekście to właśnie o to zapewne chodziło - you fail at failing! //przyp. mod
Kuźwa prosił ktoś was o dopisy? xD
Ktoś Cię prosił o komentarz xD? My tu rozmawiamy XDD // mod Gorzałt
Jest to jeden z lepszych klipów jakie widziałam na youtubie (jak nie najlepszy), a w jakim programie robiłeś?? WMM?
Nie sądzę. WMM jest kichawy, pewnie Sonny albo coś innego Tongue
Jeśli vegas, to nie powala.
Ulead Video Studio 11.0 Za Sony Vegasa planuje sie zabrać ale to już wyższy poziom xP
AAA UleadekSmile Coś te efekty wydawały mi sie znajomeSmile Lepiej odr azu przejdź na Vegasa, Ulead szybko robi sie "nudny" a vegas daje możliwościSmile
Film fajny, synchro fajne, tylko utworek strasznie oklepany Tongue
Świetnie sklejony filmik. Mimo że requiem dość często można usłyszeć w tego typu amv to tutaj pasuje idealnie i trafiłeś w 10 Smile
Zajebisty Filmik jestem pod wrażeniem. 10/10 jak mogę ocenić.