Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Znamy skład Edycji Kolekcjonerskiej!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Otóż serwis GameStop zepsuł niespodziankę i wyjawił nam całą tajemnicę przed terminem.
Oto link:
Zepsuta Niespodzianka

Miało być dumnie, hucznie i na konferencji organizowanej za spore pieniądze. Słowem: miało być pięknie. Wyszło jak zawsze. GameStop ujawnił skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, łamiąc tym samym umowę z wydawcą. Cóż, jako rynkowy gigant pewnie nic sobie z tego nie robi...

[Obrazek: 20101116194319.jpg]

Co wy na to Smile ?
nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia gdyż nigdy nie kupuję gier w edycji kolekcjonerskiej według mnie jest to tylko strata pieniędzy (ma to tylko znaczenie dla kolekcjonerów)
Dla mnie edycje kolekcjonerskie to całkiem fajna rzeczy ponieważ mamy jakąś pamiątkę po grze prócz save'ów oraz screenów (offtop wiem). Wracając do tematu najbardziej mi się spodobała (jak pewnie każdemu) twarz Geralta jednak nie podobają mi się karty są raczej już na siłę wciśnięte żeby gracze nie marudzili że jest tego mniej niż w jedynce.
Na cholerę komu twarz Geralta? Co z tego, że bajer, ale na co mi jego popiersie na półce? Karty rozumiem, symboliczna moneta, rozumiem, ale popiersie?! Jeszcze za takie pieniądze... Chociaż w sumie Activision zażądałoby za coś takiego jakieś 600 zł ^^
Dla mnie jak zamkną się w trzech stówach to pomyślę. Ale raczej będę brał normalną wersję. Chociaż popiersie Geralta było by bardzo mile widziane u mnie na półce Wink
Na gram.pl można kupić za 230 złotych. Osobiście mocno się zastanawiam czy się nie skusić bo cena nie jest wygórowana, a zawartość na prawdę ciekawa.
Uuuu... To naprawdę niewiele jak na taką zawartość. W takim razie i ja się zastanowię, cholera, okazja jak nic.
Heh te popiersie Geralta fajnie można by 'pomalować'... już widzę mojego brata bawiącego się markerami -.-
A ja się szczerze zastanawiam. W sumie Edycja Premierowa też jest bardzo bogata. Czy opłaca się dołożyć te 130 zł ? Jestem fanem wiedźmina książki jak i gry i EK bardzo kusi a zarazem odstrasza swą ceną. Jak myślicie ?
jak jesteś fanem i chcesz żeby te wszystkie bajery leżały gdzieś na półce i zbierały kurz to oczywiście powinieneś kupić ale jeśli tak jak ja instalujesz grę przechodzisz i usuwasz z dysku to nie kupuj kolekcjonerki tylko zwykła skromną gierkę w jednym skromnym pudełku bez zbędnych dodatków
To akurat prawda. Jeśli cię takie znajdki nie interesują w taki stopniu, że w ślinie siedzisz po kolona na ich widok, to nie warto kupować EK.
Ja Zamówiłem sobie EK, ponieważ jestem fanem wiedźmina gry i książki lecz jej do końca jeszcze nie przeczytałem ale zamierzam bo spodobała mi się ojjj !!! i to bardzo Smile
Jeśli dojdzie zrób zdjęcia i nam je pokaż Tongue
Bez przesady z tym podniecaniem, przecież gra wyjdzie dopiero za pół roku ;p
Spoko Wink
Stron: 1 2