Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz lub podobny procesor AMD
Pamięć operacyjna: 1 GB (2 GB dla Windows Vista)
Karta grafiki: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Dysk twardy: 8GB dla gry + 8GB dla dodatkowej zawartości
System operacyjny: Windows XP/Vista
aha fajnie 8 giga to nie dużo ale żeby kolejne 8 giga: dodatki??Sad
I ty mówisz że to dużo? Przykładem tutaj jest GTA4. Podstawowa wersja to już około 14,5Gb. Dodatki to jakieś 6GB. W sumie coś około 22,5GB.
Czy mi się wydaje czy postęp w grach komputerowych stoi w miejscu ? Od kilku lat widzę te same wymagania do gier. 8GB to pryszcz. Mamy erę Blu Ray nie CD-ROM.
Blu Ray? Za małe te nośniki. Mamy erę internetu, gry powinny mieć po 2 TB minimum. Ach, zacofany naród.
Ale całkiem niskie wymagania jak na grę roku 2011 i to mi się podoba. Być może zupgrade'uje swój komputer i będzie git
Ja to samo. Ale weźmy pod uwagę że to wymagania steamu a oni zawyżają. No i przed optymalizacją!
Myślę, że na podanym zestawie pośmigamy na średnich detalach w dobrej rozdzielczości Smile
Cytat:Ale weźmy pod uwagę że to wymagania steamu a oni zawyżają.
Cytat:Myślę, że na podanym zestawie pośmigamy na średnich detalach w dobrej rozdzielczości
Skoro zawyżają, to czemu niby mamy pograć tylko na średnich? Poza tym, to nie wymagania steama, bo oni też tylko podają to, co da producent. I to zazwyczaj producent zawyża (a w przypadku CDP nie było to aż tak bardzo zawyżone).
Taką opinię czytałem. I mam nadzieję, że przez te pół roku to fajnie zoptymalizują i nie będę miał problemów ze średnimi detalami.
mam GTA 4 zajmuje 16 giga czyli wiedźmin 2 tyle samo ,no ale jest różnica między GTA4 a Wiedźminem 2.Ale co tam i tak kupie Wiedźmina
W GTA może chodzić gdzie chcesz i robić co chcesz. W Wiedźminie masz wyznaczone gdzie możesz chodzić a gdzie nie.
Ale to w jedynce. I nie prorokuj. W Wiedźminie jest świat otwarty. W drugim będzie on wielki i otwarty. Także się mylisz Tongue
Wymaganie nawet nie przesadzone Smile
Jak dla mnie sporooo były zawyżone wymagania np. na procku jedno rdzeniowym 1.8GHz śmigałem w wiedźmina ze średnio 20 FPS więc...
Kupie na bank ;p Prawdopodobnie nawet na najwyzszych pojdzie. I tak bede gral pewnie na srednich. Nie lubie trawy, biegajacych zwierzatek. Wole jak gra jest płynna
Stron: 1 2