Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Wiedźmin 2 - pytania, opinie i domysły
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Kiedy pojawi się 2 część Wiedźmina ?
Moim zdaniem narazie lepszym pomyslem byloby nakrecenie porzadnego filmu o podobnym rozmachu Smile bo poprzednie nie byly za dobre :|
Jak znam świat to bardzo możliwe że Hollywood wkrótce się tym zajmie.
Nie - po co? Tyle czasu człowiek siedzi przy kompie, gały wytrzeszcza o 3 nad ranem... Porządek próbuję zrobić od dwóch miesięcy, a co raz większy "bo***l" się robi. Cholera nawet zacząłem już przez "o" a nie "u" wymawiać...

A tak w ogóle - czekam na dodatek, potem na "2", może na "3", a kiedyś może i "Witcher Infinity" się pokaże.

gosc_J

Kto zaglosowal ze nie czeka z niecierpliwoscia na "wiedzmina dwojke". Przyznac sie!!! Zaraz takiemu leb ukrece!! :evil:
Cóż, ja jako pierwszy zaznaczyłem że nie. SorryBig Grin. Teraz jestem zajęty maturą i marnowaniem czasu, znaczy się zarąbiaszczą zabawą, przy Diablo 2.
Edit: jarek, nie morduj!Big Grin
Cóż, pozostało tylko czekać, jak ci jarek136ns łeb ukręci. Jeszcze tylko jedna osoba i jarek136ns zostanie skazany na dożywocie za podwójne mordersto...
Ja mimo, iż zaznaczyłem TAK, tak na prawdę nie wiem, czy chcę Wiedźmina 2. I tak pewnie nie pójdzie na moim kompie, więc pewnie będę mógł sobie tylko pomarzyć... niestety. I nawet nie przeszedłem jeszcze 1. części na wszystkie strony i już o dwójce marzę...

gosc_J

Dobra spoko, Selm moderatorku, i Maxz, poczatkujacy wiedzminku...niechce dostac dozywocia...bylem w wiezieniu z klasa i mi sie tam niespodobalo...WYBACZYCIE MIII....???

A Maxz, jaki masz komp, jakbys mogl napisac?
Maxz napisał(a):Jeszcze tylko jedna osoba i jarek136ns zostanie skazany na dożywocie za podwójne mordersto...
jarek136ns napisał(a):niechce dostac dozywocia...
Eeee tam... Za taki motyw, kazdy sad Cie uniewinni. :twisted: 8) :wink:
jarek136ns napisał(a):A Maxz, jaki masz komp, jakbys mogl napisac?
Operating System: Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.070227-2254)
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: 945GZM-S2
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
Memory: 1536MB RAM
Page File: 1746MB used, 1685MB available
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
nVidia GForce 7100 GS
Gra wyszla dosc niedawno i mysle, ze jakies dodatki z dodatkowymi misjami etc... bylby dobrym rozwiazaniem. Silnik gry jest nowy, grafika niezla, eax obsluguje wiec nowej wersji silnika chyba nie potrzeba : )

gosc_J

n3wbie napisał(a):Silnik gry jest nowy
Silnik jest stary jak swiat, to Aurora BioWare Engine, tylko ze zmodyfikowana do granic mozliwosci...podobno tylko rdzen nie zostal zmieniony.
Cóż, dla mnie to mniejsza. Grunt że gra wygląda świetnie i przy tym chodzi całkiem nieźle. Tylko te loadingi... cóż, podobno patch to zmienił.

gosc_J

Ja kupilem gre z "drugiej serii" spatchowana fabrycznie do 1.1a, i odrazu ja spathowalem do 1.2, a roznica...wczesniej wczytywalo sie okolo 6minut, teraz ponad 2 minuty. Path cudenko...
Michaaal napisał(a):Moim zdaniem narazie lepszym pomyslem byloby nakrecenie porzadnego filmu o podobnym rozmachu Smile bo poprzednie nie byly za dobre :|


Szczerze mówiąc, to można by było zrobić coś w stylu Final Fantasy, tylko z Geraltem w roli głównej. Nie koniecznie musiałby być to serial ( a właściwie było by to okropne), ale coś w stylu filmu na początku gry, tylko opisującego całą serię książek Sapkowskiego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14