Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Wilkołak i skryba
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem otóż w rozpoczęciu 3 aktu zwiedzałem miasto i zabiłem w ratuszu skrybe później pod karczmą było zadanie z piórami zdobyłem te pióra a teraz nie ma skryby

Podobno futro można w 3 czy 4 akcie kupić od abigali czy to prawda i co zrobić by nie odczarować vincenta podobno jak bd później misja w karczmie to jak on zginie to można podnieść jego futro
No nie wiem czy skryba zmartwychwstanie ostatecznie możesz wczytać poprzedni zapis.
Co do wilkołaka Vincenta to po prostu nie rób nic dla Carmen tej kurtyzany. Jak się domyślam spotkałeś już wilkołaka czy tak? Vincent w karczmie raczej nie zginie i pierwsze słyszę o możliwości kupna futra u Abigail w końcu sierść wilkołaka to unikalny składnik... A to czy Abigail będzie w 4 akcie w Odmentach (tak to się chyba nazywa ta wioska) zależy tylko od tego czy darowałeś jej życie w pierwszym akcie na podgrodziu, bo jeżeli ją zabiłeś a raczej pozwoliłeś ją zabić, w chacie będzie jakaś stara baba. Było zabić Vincenta podczas spotkania w zamkniętej części Wyzimy. Big GrinBig Grin