Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Wiedźmin w Kraju Kwitnącej Wiśni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z wielką dumą informujemy, że gra "Wiedźmin" trafia już w najbardziej odległe zakątki globu. Po wersji chińskiej do sklepów w Azji trafiła wersja japońska gry, dzięki czemu mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni mogą również cieszyć się przygodami Geralta. Zdjęcia pudełka japońskiego "Wiedźmina" można znaleźć poniżej.

[Obrazek: japan.jpg]
Dobra wiadomosć. Wiedźmin robi się coraz bardziej popularny...w niedługim czasie pewnie można będzie go dostać na prawie całym świecie. Oby tak dalej Big Grin .
Ta gra będzie niedługo w tylu językach co biblia. A może nawet jest szansa że ją przebiję Big Grin .
Wiedźmin wyruszył na szlak... Na daleki szlak Big Grin
Zastanawiam się jak Japończycy, czyli de facto zjadacze jRPG-ów zareagują na dosyć orientalnego dla nich, europejskiego RPG-a ze słowiańskimi nalotami. Może się okazać, że Wiedźmin będzie tam hitem.

gosc_J

A mi się wydaje, tzn mam takie obawy, że wiedźmin tam nie wypali. Japońska kultura i poczucie humoru są całkiem inne niż słowiańskie.
Jak im się podobać nie będzie to zrobimi im drugą Hiroshime i tyle Big Grin .
W Polsce podoba się seria Final Fantasy, bo powiewa orientalizmem, więc może to samo będzie w drugą stronę.
No co prawda FF w Polsce cieszy się popularnością, ale ja tej serii nienawidzę.

gosc_J

Może? Miejmy nadzieję. Może moje obawy są bezpodstawne. Ale pamiętajmy, że to co polakom się podoba, nie koniecznie się może podobać innemu narodowi :wink:
jarek136ns napisał(a):Ale pamiętajmy, że to co polakom się podoba, nie koniecznie się może podobać innemu narodowi Wink
Ale po spotkaniu z nami zwykle zaczyna im sie podobać :wink: Big Grin
A do tematu - niedługo będzie można pogadać z kimś z drugiego zakątku globu jak mu się Wiedźmin podoba.
Ale z drugiej strony czytałem że w angielskiej wersjii dodano inne teksty niż w polskiej, ponieważ co innego śmieszy Anglika, a co innego Polaka. Może tak samo będzie w tym przypadku?
Może. Zobaczymy, ale Wiedźmin powinien się podobać Japończykom. Mają oni zupełnie inne poczucie humoru i inne zwyczaje. ale jednak Wiedźmin to bardzo dobra gra, a poza tym innym odbiorcom na całym śwecie gra sie podobała, więc trzeba być dobrej myśli...
mich napisał(a):Ale z drugiej strony czytałem że w angielskiej wersjii dodano inne teksty niż w polskiej, ponieważ co innego śmieszy Anglika, a co innego Polaka. Może tak samo będzie w tym przypadku?
Ta grafika wiele wyjaśnia:

[Obrazek: 78660607sn4.jpg]

gosc_J

HaHaHaHa Maxz, dobijasz mnie. Big Grin :mrgreen: :mrgreen: Big Grin Tak trzymaj :wink:
Stron: 1 2