Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Prezenty :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Niech każdy tutaj napisze co dostał na święta, oczywiście jeśli chce się tą informacja podzielić z nami, myślę że to ciekawy pomysł bo np. ja lubię wiedzieć co kto inny dostał Tongue I piszcie też co dostaniecie na urodziny Big Grin Taki mój mały projekcik ^^


No więc ja zacznę, dostałem zestaw adidasa z dezodorantem i perfumem, drugi perfum adidasa ^^, dwie koszulki i bluzę i mam obiecane że jak będę kupował za niedługo kompa to 200 zł mi dołożą rodzice Smile (nom i oczywiście kasiorke dostałem także Tongue)
Hmm ja dostałem;

Od ciotki : Jakieś tam słodycze, starczy mi chyba na miesiąć (dosłownie) i pieniądze żebym sobie kupił fallouta(100 zł)

Od dziadków: "Misery" Stephena Kinga i pierwszą część "Trylogii czarnego maga" i jakieś tam drobiazgi

Rodzice: "Titan Quest" i jakaś inna gra, przed świetami (jakieś 2 tygodnie przed) dostałem nową komórke i powiedzieli że to przedwczesny prezent na wigilie xd dostałem także "Lśnienie" i "Zieloną mile" S.Kinga i jeszcze jedną książke historyczną od Taty.
To ja dostałem :
- kartę grafiki GeForce 9600GT 512MB
- Update do Wiedźmina
- 100zł od babci
- 50zł od drugiej babci
- lutownicę gazową z dodatkami
- Mitologię Słowiańską Księgę Tura
- płytę Black Sabbath Vol 4
- przypinki Black Sabbath

To chyba wszystko, pozdrawiam!
ja od rodziców glany nowe a od dziewczyny bokserki czerwone z mikołajem :mrgreen: jestem z nich dumny! A co! No i od siebie dostałem interfejs MIDI M-AUDIO Fast Track PRO

Rod

Ja dostałem Antologię Thiefa, STR8 i trochę pieniędzy (nie powiem ile aby nie wzbudzać kontrowersji). Zaś pod koniec listopada, zafundowałem sobie grę Call of Duty World at War.
Ja dostałem:
-trylogię "Czarny mag"
-książkę "Tunele"
-zestaw kibica Chelsea London
- i oczywiście pieniądze Big Grin
No to ja:
- nowa komórka
- GTA IV
- 2 bluzy
- kasę Smile
- fajne, duże, szklane sudoku Smile
- atlas Polski
I to chyba wszystko, no jeszcze słodycze i życzenia Smile

Rod

Nie bierzcie tego do siebie ale zaczynam się dziwić do czego doprowadza postęp. Nowe komórki, mp3, mp4, Ipod'y, kamery, notebooki itp. a to wszystko dla... nastolatka. I pytam się: po co to? Może jestem jakiś staromodny ale wywołam u niektórych z was zdziwienie - nie mam kamery, aparatu fotograficznego ani żadnego odtwarzacza przenośnego. Doskonale sobie bez nich radzę. Mam komórkę, której używam tylko do dzwonienia, sms-ów czy od czasu do czasu zrobienia jakiegoś zdjęcia aparatem 1,3 Mpix. Mam pendrive'a, który rzeczywiście się przydaje. Zamiast jakiś nowości elektronicznych wolałbym dobrą książkę lub grę. Rozumiem - może czasami nie spodziewacie się Ipod'a w prezencie, w tym wypadku przechodzimy do dorosłych, którzy ulegają reklamom i powszechnej modzie. Zwrócę też uwagę na inną sprawę (proszę mnie nie posądzać jakobym był zazdrosny) a mianowicie ilość prezentów. Im ich więcej, w tym mniejszym stopniu cieszy każdy z nich.
mnie cieszy każdy w równym stopniu bo z każdego zrobie użytek dobry.
Powiem ci tak ja też nic z tych rzeczy nie mam i dokładnie do tego samego wykorzystuje telefon. Pendrive'a nie mam, mam za to PSP bo na wakacje jak jadę to jest bardzo bardzo przydatny, oglądanie filmów, gry itd i też mi służy jako pendrive bo mam kartę 4GB Smile Co do ilości prezentów to się już nie zgodzę, każdy prezent który dostanę darzę tą samą sympatią i każdy równie mocno cieszy, bo za często nie dostaje prezentów Smile ale koniec OT Wesołych Świąt :wink:
Rod -> właściwie to wszystko co wymieniłeś (mp3, aparat i inne pierdoły) ma w standardzie coraz więcej nowych komórek. Więc jeśli mogę przez to zadzwonić, wysłać smsa, zrobić tym zdjęcie, a przy okazji posłuchać muzyki i pooglądać film w terenie to czemu nie? Smile a że ludzie są wygodniccy to lubią takie rzeczy Big Grin

ja jeszcze jedną rzecz dostałem; ból brzucha z przejedzenia Tongue
Ja dostałem nowy monitor ASUS 22 cale ,ok. 1000 zł. ,książke tunele i słodycze.

A na urodziny 13 stycznia dostanę może nowego kompa.
O.o dostałem 3 zestawy dezodorantów w tym wode mexxa ;d i 50 zł ;p
Dostałam gre NWN2 ( złota kolekcja), zestaw z adidasa ( dezodorant i żel do ciała). Poza tym kosmetyki od rodziców i od babci czekolade i 100 zł.

Rod

Mroczne_Kalesony -> Czy idzie czy chodzi na jedno wychodzi. Telefon komórkowy z takimi bajerami jak mp3, kamery i aparaty to też już lekka przesada. Z urządzenia służącego do komunikacji, staje się przenośnym centrum rozrywki. Gry, słuchanie muzyki, kręcenie filmików, robienie zdjęć, nagrywanie dźwięków, GPS-y i inne.

Perek -> Załóżmy, że dostajesz... Krem do rąk i Iphone'a. To chyba oczywiste co będzie bardziej cieszyć. Wink
Stron: 1 2 3