Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Wiedźmin - konkurs na fan art
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Rod

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43021

Uznałem, że warto to dać na forum Smile
aby ktos z forum wygrał ah ja mam 14 lat
Ciekawe, ciekawe. Szkoda że nie mam zbytnio talentu do rysowania "artów".
Ja też nie, więc to nie dla mnie aczkolwiek fajnie by było gdyby ktoś (za aktywnych) userów forum zdobył jakąś nagrodę :razz:
ja bym cos zrobił ale mam tylko 14 lat powodzenia jesli ktos bieze z nas udział

gosc_J

Ja oczywiście odpadam. Nawet serca w zeszycie do biologii nie narysowałem, bo nie umiałem Tongue Zero talentu.
jarek136ns napisał(a):Ja oczywiście odpadam. Nawet serca w zeszycie do biologii nie narysowałem, bo nie umiałem Zero talentu.
hah ja terz mam z tym problemy z plastyki mam zawsze 1-3 ciekawe co ty marz kurde niech ktos z nas wezimie udział prosze Smile
No to ja mam podobnie. Jestem antytalentem jeżeli chodzi o arty. Nienawidzę rysować, malować itp.
Ale widać, że jest jakaś inicjatywa jeżeli chodzi o ten konkurs Smile
heh ;d ja mógłbym wynająć mojego ojca aby zrobił tam prace(a ja zgarne nagrode oczywiście) z plastyki mam zawsze 4 xd troche dzięki sobie , troche dzięki pracom ojca ;d W każdym razie przed nauczycielem udaje że umiem rysować ;]
Moje dzieła widzieliście, ale nie sadzę, by się nadawały na arty xD

Rod

Cytat:Moje dzieła widzieliście, ale nie sadzę, by się nadawały na arty xD
A ja najzwyczajniej nie mam ochoty i czasu Tongue
Hmmm, nie widzę tutaj opinii.

Co wy sądzicie o wygranych? Przedyskutowałam ten temat z wieloma osobami i wiem, że wśród fanów Wiedźmina panują mieszane uczucia.
Mi jakoś ani pierwsze ani trzecie miejsce nie pasują. Nie oddają tego, co zachwyca mnie w książce (m.in.klimatu i słowiańskiego smaczku). Dwójka już jest w porządku.
Z kolei inne zgłoszenia powaliły mnie na kolana. Było tam sporo naprawdę genialnych (wg. mnie) prac.

Gorzeralt_14

a może niech wszyscy zainteresowani zrobią razem prace a nagrodą się podzielą??
Już dawno po wynikach Wink Co zresztą pisałam wyżej, pytając o opinie na temat prac (bo znam kilka osób, które konkursowego wyzwania się podjęły).