Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Milion Wiedźminów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Rod

I tak ma być. Brawo chłopaki z CD Projeckt.
Nie mogę się doczekać The Witcher II Big Grin
Kereth napisał(a):The Witcher II
Ludzie, wy już na prawdę nie potraficie cenić dobrze swego. Nie ma żadnego Witchera, jest Wiedźmin! Polska gra, polski tytuł, polska książka!
Może dla tych co książki nie czytali Witcher i Wiedźmin ma podobny wydźwięk...
Nieźle... nieźle... W przeciągu roku już Milion. Wiedźmin 2 pewnie osiągnie podobne wyniki...

gosc_J

Mówi się, że kupno tej konkretnej gry stało się czymś w stylu patriotycznego obowiązku. Nawet najbardziej zatwardziali piraci często na półce mają jedno pudełko  właśnie Wiedźmina.

No i właśnie o to chodzi. Święta prawda.

PS. Nawet Geralf pirat kupił wiedźmina :wink: Chyba że się mylę i nie kupił Tongue
Kupił kupił Tongue . Ale o innych grach raczej się nie wypowiem xD . Nie ale serio. Niektóre gry jest po prostu lepiej mieć w oryginale. Tak jest właśnie z Wiedźminem.
Brawo. Po prostu brawo. Polski rynek gier w końcu zaistniał. Poza tym dobrze napisano że nie musi to być gra dla każdego. I o to chodzi. Oby tak dalej i życzę szczęścia Redom w tworzeniu kolejnych części o przygodach naszego polskiego, prawdziwego Geralta z Rivii Big Grin
Jak piszę tutaj że będzie Wiedźmin 2 to Andrzej Sapkowski musi jescze jedną sagę napisać :lol:

Rod

Cytat:Jak piszę tutaj że będzie Wiedźmin 2 to Andrzej Sapkowski musi jescze jedną sagę napisać Laughing
Opowieść o Wiedźminie została zakończona. Nie wiem czy wiesz, ale fabuły gry nie należy traktować poważnie pod kątem zgodności z sagą.
...Bo fabuła gry wcale a wcale nie była związana z książką! Może jakieś sposoby, fragmenty, smaczki, ale nie fabuła! :|
ja nie czytalem ksiazki i chcialbym zeby wyszla 2 czesc
Przeczytaj Tongue . Wiesz mi że warto.
Geralf napisał(a):Przeczytaj Tongue . Wiesz mi że warto.

teraz to ja mam lektury do czytania Tongue
Tak jak by inni nie mieli. Ja też miałem a czytałem go. Po prostu jak jak przeczytasz lekturę to do sagi/opowiadań. Ja tak robiłem i w sumie mi długo nie zajęło przeczytanie wszystkiego.

P.S. Do modów. Już kończę Off topa Tongue .
Stron: 1 2