Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Nowa przygoda !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

gosc_J

Nowa przygoda nosi tytuł Pamiętnik Janka. A oto jej opis:

Utopiec Janek chce dokonać zemsty na Wiedźminach. Musisz poprowadzić go w walce z Lambertem, Geraltem i Leo, wygrać walkę na pięści z Bobem i wziąć udział w pewnym niecodziennym "turnieju" Smile...

Moda przygotował team Community czy jakoś tak :wink:

Przygodę można pobrać pod adresem:
http://www.thewitcher.com/community/pl/adventures/

Przygoda wymaga wersji gry 1.4 !!!

Pojawiła się jeszcze jedna przygoda, która nosi nazwę "szlag by trafił te Bagna".

Miłej gry i zapraszam do recenzowania nowych przygód!
Utopiec Janek Big Grin Tytuł jak z bajki dla dzieci - no ale cała reszta może być fajna :wink:
jarek136ns napisał(a):Lambertem
Nie dam mu się!!! xD
Wersja 1.4 ? Która to? heh może się to wydać dziwne ale nie wiem.

Rod

Gorzałt napisał(a):Wersja 1.4 ? Która to? heh może się to wydać dziwne ale nie wiem.
Edycja Rozszerzona.
Dzięki, heh... wyobrażam sobie jakie style walki ma ten Janek
Niedługo zrobią moda "Strzyga Karolina" xD
Albo coś pod nazwą "Utopiec Janek spotyka Żwirka i Muchomorka"... Kto wymyśla takie bzdurne tytuły? Czy aż takim problemem jest wymyslenie jakiegoś pseudowiedźmińskiego imienia? A tutaj możemy mieć dialog typu:
"Utopiec Janek: Geralcie, litości!
Geralt: Zginiesz Janku!"
Ech... :?
Nie... to właśnie Janek ma zabić Geralta xDDD

Ej a nie powinno to brzmieć utopiec Jarek? przynajmniej jeden z nas miałby satysfakcję xD
Utopiec Gorzałt xP Big Grin


Ciekawe co wyjdzie w przyszłości. "Ghul Andrzej" "Orniteroptyl Kamil" xDDD


A przygoda ogólnie ciekawa
Ha, ha!Big Grin dobre to bedzie, właśnie ściągłem =]].Utopiec Janek rlz Big Grin

P.S. a jak sie je daje do gry?Tongue
Przenieś Foldery z modem do pliku systemowego Wiedźmina . Ale powinno samo się dodać.
http://www.thewitcher.com/community/pl/adventures/ nowa przygoda miłej gry mi sie podoba