Wiedźmin Forum

Pełna wersja: Forum przeniesione
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

gosc_J

Moi Drodzy, jak widzicie, trochę się na naszym forum pozmieniało Smile Zostało przeniesione na nowy silnik, i miejmy nadzieję, że wszystko będzie działało sprawniej niż zwykle. Mogą się jednak pojawić nieprzewidziane nieścisłości w działaniu forum - wszystkiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Gdybyście więc zauważyli coś "dziwnego" jakieś błędy lub inne zjawiska to dajcie znać w tym temacie Smile

Ze przyczyn technicznych wszystkie dotychczas nadane ostrzeżenia zostały usunięte użytkownikom. Mam nadzieję, że się cieszycie.

Pozdrawiam!
Ok, wszystko fajnie, super wygląda (niestety kilka rzeczy mnie denerwuje), ale primo: co wy zrobiliście z moim avatarem ? xD Secundo: Trochę źle wygląda, jak SB nie jest na samym dole ;p Ogólnie cieszę się że forum jest znowu otworzone. Aha, byłbym zapomniał: Czy wybory do grup będą ponawiane? No tak aptrzę, że niemalże wszystkich powywalało z grup oprócz paru userów, modów i NGW Smile
Ramka cytatu jest biała, trochę rozwala mi to widok, bo dziwnie "przecina" posta.
A dlaczego w SB jest takie ograniczenie? Z jednej strony jest to dobre, bo potem nie czyta się przez pół godziny całego SB, ale to trochę przesada, może do 20 postów? Byłoby jednak lepiej. I proponuję (choc to już po pracach), żeby ranga "Super Moderatora" miała jakiś inny kolor, bo tak to nie wiadomo który to Mod a który Super Mod ;p
Ogólnie nieźle , łatwiej się poruszać i jest udoskonalony ten cały panel sterowania , ale w zasadzie bardziej przypadła mi do gustu tamta oprawa ^^ Może po prostu nie moge się przyzwyczaić , ale no cóż
Dzięki za wszystkie uwagi, będą one rozpatrywane na bieżąco.

gosc_J

Z czasem się przyzwyczaicie. Na dłuższą metę niestety nie można było używać phpBB. Teraz forum jest na silniku myBB i dużo łatwiej będzie zarządzane. Na razie nowa wersja forum jest w fazie testów, dlatego wszystkie problemy zgłaszane przez was będą na bieżąco usuwane. Wszelkie wasze zgłoszenia są nam bardzo pomocne.
Jak na razie od strony technicznej forum nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa elegancko bez żadnych "Przerw Technicznych" jak to było po "Wielkiej czystce" ;p
Noo trzeba się będzie przyzwyczaić bo teraźniejszy wygląd jest zlejksza irytujący...
AAAA GDZIE MÓJ AVATAR SadSadSadSad

Rod

Co tu dużo mówić. Dostałem oczopląsu gdy wszedłem na forum. Teraz jest o wiele więcej funkcji i trzeba będzie się w nich połapać. Póki co testuję.
Ale trzeba przyznac, że forum jest teraz bardziej przejrzyste. Szkoda tylko, że nie ma automatycznego logowania Tongue Poza tym obraz jest bardziej panoramiczny-a to lepiej dla mnie bo mam panoramiczny monitor więc wszystko wygląda naprawdę świetnie. Jedyne w czym trochę trudno się połapac to Profil użytkownika xD Wszystko tak posegregowane, że na początku szukałem opcji żeby sobie avatar zmienic ;p Aha, jeszcze jedno pytanie: Czy ta reputacja będzie taka jak ją omawialiśmy? Za zasługi itp. I jaka będzie maksymalna ilośc tej reputacji? Początkowo miało byc 5, ale...
(23-01-2009, 12:14)SzymonG napisał(a): [ -> ]Noo trzeba się będzie przyzwyczaić bo teraźniejszy wygląd jest zlejksza irytujący...
AAAA GDZIE MÓJ AVATAR SadSadSadSad

Wygląd jest skopiowany z poprzedniego, różni się jedynie tym, ze tam każde dział miał zaokrąglone rogi.
No właśnie nie, bo chodzi o to że ich nie było ;p Mojego też nie było, przez co musiałem nowego szukac (bliźniaczo podobnego do poprzedniego Tongue)

gosc_J

Avatary się jakimś cudem usunęły Wink Co do reputacji, to na razie nie jest ograniczona, ktoś może mieć +20, +150, a nawet więcej, a inny może mieć -5 punktów, a nawet -205 także to wszystko zależy od was czy będziecie mieć na plusie czy na minusie. Repy może każdy nadawać za złe lub dobre zachowanie, pomoc lub dogryzanie. Maksymalna liczna repów od jednego usera dla drugiego to 2. Czyli każdy user może każdemu dać maksymalnie na dzień +2 lub -2. reputację chyba można wyłączyć w profilu, jeśli ktoś nie chce jej używać.

System ostrzeżeń został zmieniony. Każdy może dostać nieograniczoną ilość ostrzeżeń, stym, że każde ostrzeżenie ma swoją wartość. Za drobne łamania regulaminu oraz spamowanie można dostać osty o wartości 10%, za obrażanie innych i wulgarne zachowanie można dostać wartość 30%.

Przy łącznym poziomie ostrzeżeń użytkownika 65% user ma blokadę pisania postów przez 1 tydzień, prz 80% nie może pisać postów przez miesiąc, a przy 100% stanie zostaje zbanowany na czas określony przez administratora.
Mogą się teraz pojawiac opisy typu "Pomogłem? Postaw piwko" W tym wypadku reputacja ;p Na wielu forach są tacy "pożeracze", ale cieszę się że powstało coś takiego. Zostaną przynajmniej rozwikłane problemy z niezasłużonymi rangami nabijaniem postów (chodzi o NGW) itp.
Stron: 1 2 3