Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Ankieta: Po czyjej stronie zakończyliście wiedźmina?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Zakon
22.39%
15 22.39%
Elfy
34.33%
23 34.33%
Neutralność
43.28%
29 43.28%
Razem 67 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Po czyjej stronie zakończyliście wiedźmina?
11-04-2012, 16:25,
#70
RE: Po czyjej stronie zakończyliście wiedźmina?
Ja się waham...
Z jeden strony lubię krasnoludy...a zwłaszcza Zoltana...
Ale nie przepadam za tym elfem z gaju druidów, nie przypadł mi do gustu. Nid chcę się narazić ludziom.

Lubię Zygfryda, ale nie lubię Zakonu, nie popieram ''walki o wolność'' Wiewiórek. Nie chce się narazić nieludziom.

Neutralność, no...nie wiem, nie chcę się narazić ludziom i nieludziom. Chętnie wybrałbym neutralność, ale nie chcę żeby zaatakował mnie Zakon i Wiewiórki jednocześnie.

Ktoś mi może doradzić, jedno jest pewne chcę żeby nieludzie mieli tą wolność, ale nie chcę narażać się ludziom. Oczywiście jest na razie w III akcie więc może polubię ''szefa'' Scioa'tel czy jak im tam ;D. Może mi ktoś podać ogólne skutki każdego wyboru? Chodzi o stosunki ze stroną przeciwną, wiem, że jeśli staniemy po stronie Zakonu Zygfryd chyba zostanie Wielkim Mistrzem, jeśli neutralni Triss doradczynią, a jeśli elfami będzie amnestia. Tylko jakie będą stosunki z każdym?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Po czyjej stronie zakończyliście wiedźmina? - przez Rivijczyk - 11-04-2012, 16:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości