Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

ktora strona?
07-02-2010, 11:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2010, 11:07 przez Coen z Poviss.)
#1
ktora strona?
Słuchajcie! Mój kolega ma problem a nie umiem mu doradzić (mimo że 6 razy przeszedłem grę). Otóż nie wie którą stronę wybrać jak pierwszy raz przechodzi grę. Elfy, neutralność czy zakon? Ja byłem 2 razy po stronie neutralnej, 2 razy elfami i 2 razy byłem po stronie zakonnej i wszystkimi grało mi się tak samo (dlatego nie umiem mu pomóc). Więc proszę napiszcie a ja mu przekażę.

Z góry dziękuję za pomoc mojemu koledzeBig Grin!!!
Odpowiedz
07-02-2010, 12:59,
#2
RE: ktora strona?
Ja bym mu poradził zakon ponieważ jak będzie robił zbroje kruka to ma najlepsze bony . Jak jestes nautralny to jest moze ciut lepsza , Ale Będą wtedy go waliły i Wiewiórki i Zakon ja byłem z zakonem juz 5 razy bo z elfow po 30 orenów wypada Big Grin . Pozdarwiam ciebie i twojego Kolegę !!!
Odpowiedz
07-02-2010, 13:28,
#3
RE: ktora strona?
Neutralność - dobra przy pierwszym przechodzeniu gry.
Pragniesz sprawiedliwości, wynajmij wiedźmina.
Grafitti na murze Katedry Prawa Uniwersytetu w Oxenfurcie

Mod Rod - Wujek Dobra Rada [Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Odpowiedz
07-02-2010, 13:43,
#4
RE: ktora strona?
To też zależy czy jest znakowcem(elfy) bądź wojownikiem(zakon) lub pół na pół(neutral).
Odpowiedz
07-02-2010, 14:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2010, 14:38 przez Coen z Poviss.)
#5
RE: ktora strona?
(07-02-2010, 12:59)tollotito napisał(a): Ja bym mu poradził zakon ponieważ jak będzie robił zbroje kruka to ma najlepsze bony . Jak jestes nautralny to jest moze ciut lepsza , Ale Będą wtedy go waliły i Wiewiórki i Zakon ja byłem z zakonem juz 5 razy bo z elfow po 30 orenów wypada Big Grin . Pozdarwiam ciebie i twojego Kolegę !!!

My też Ciebie pozdrawiamy ale wróćmy do tematu. Mówicie, że powinien być albo z zakonnikami albo neutralny?
Może zrobię teścik:
- on (kolega) jest bardziej człowiekiem czynów, czyli walki.
zakon
- bardziej woli polegać na własnej sile i doświadczeniu niż na magii
zakon
- Nie lubi stawać w konflikcie po którejś ze stron
neutralność
- lubi elfy i inne stworzenia które walczą o swoje prawa (mimo zagrożenia śmierci)
elfy
- uważa, że jako wiedźmin powinien być ZAWSZE neutralny
neutralność
wyniki:
zakon 2
elfy 1
neutralność 2
Wynika, że albo neutralność albo zakon ale co wy radzicie?
Odpowiedz
07-02-2010, 15:08,
#6
RE: ktora strona?
Ewidentnie zakon bo jak jestes nautralny to cie biją i zakon ma najlepsze Bony Big Grin !!!
Odpowiedz
07-02-2010, 15:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2010, 15:30 przez Malbert.)
#7
RE: ktora strona?
Zakon jest najtrudniejszy. Z resztą, ta gra polega również na wyborach moralnych. Powiedz koledze, że jeśli zajrzy do swojego sumienia, to otrzyma odpowiedź Wink
Odpowiedz
07-02-2010, 16:11,
#8
RE: ktora strona?
Jeśli porównamy retrospekcje Geralta po tym komu pomógł w banku,to Zakon wydaje się ,,Źlejszy".
Odpowiedz
07-02-2010, 16:39,
#9
RE: ktora strona?
Hahaha Źlejszy Big Grin chyba gorszy
Odpowiedz
07-02-2010, 20:46,
#10
RE: ktora strona?
Dlatego był w cudzysłowie,sam Gercio(wiedźminkołaj) mówił,że podstawą zakonu jest nienawiść.
Odpowiedz
08-02-2010, 11:06,
#11
RE: ktora strona?
Może zróbmy tak... które według Was strona jest najłatwiejsza?
Odpowiedz
08-02-2010, 13:40,
#12
RE: ktora strona?
Zakon...
Odpowiedz
05-09-2010, 16:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2010, 23:26 przez Vares.)
#13
RE: ktora strona?
to nie powinno chodzić o to, co jest najłatwiejsze, bo to jest pójście na łatwiznę. lepiej samemu się zastanowić, jaka wg. nas strona jest lepsza i wtedy wybrać. proste.

Patrz na daty ostatnich postów. 6 miesięcy to spory kawał czasu, nie sądzisz?//mod
Odpowiedz
05-09-2010, 18:26,
#14
RE: ktora strona?
Wszystkie strony są podobnie łatwe dlatego najlepiej wybrać według sumienia Smile
Odpowiedz
05-09-2010, 20:17,
#15
RE: ktora strona?
To głównie zależy od dwóch rzeczy.
Po pierwsze, od strategii walki. Elfia/Elficka(nie wiem, które jest bardziej poprawne) zbroja kruka jest bardziej przydatna dla osób używających znaków.
Neutralka pół/pół.
Zakonnicy najlepsi dla "mieczownika".

Cytat:- lubi elfy i inne stworzenia które walczą o swoje prawa (mimo zagrożenia śmierci)
elfy
Wybór nie zależy od tego, kto kogo lubi, ale... właściwie to też. Zakon jest w sumie naszym wrogiem, a neutralność to dla mnie to samo, co zwyczajna obojętność :/.

Ale powiedz mu, żeby sam zdecydował. I najlepiej nie mów mu tych rzeczy, jakie napisałam. To on ma odkrywać grę. I niech on sam zdecyduje. Każdy z forum ma inny pogląd na temat tego, więc pozwólmy twojemu koledze samemu wybrać. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości