Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Witajcie dobrzy ludzie!
29-06-2010, 19:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2010, 19:16 przez Sigyn.)
#1
Witajcie dobrzy ludzie!
Witajcie. Zwą mnie Joanna Gabriela. Zapewne dlatego, że tak się nazywam. Postaram się, by moje powitanie nie było monotonne. Założyłam nowy temat, bowiem zauważyłam, że większość z was tak postąpiła.

Może na początku opowiem co ja w ogóle tutaj robię? Otóż do tego, by zapisać się tutaj popchnęło mnie zmiłowanie do sagi Wiedźmińskiej i gry. Właściwie tyle można rzec na początku, bo ja po prostu UBÓSTWIAM Wieśka : )
Teraz może więcej o mojej osobie. Jak się nazywam widać wyżej. Moje hobby to skoki narciarskie (oglądanie ich naturalnie), muzyka - metal, gotyk, czytanie książek (najlepiej fantastyki - w tym Wiedźmin to dla mnie jak Biblia dla Chrześcijan; nie science fiction, bo tego nie lubię). Preferuję raczej coś w stylu Wiedźmina Andrzeja Sapkowskiego. Miłuję się również w książkach o wampirach, elfach etc., lubię wampiryzm, ale nie w wersji Zmierzchu od S. Meyer, coś inteligentniejszego, proszę. Kocham również średniowiecze. Może nie na zasadzie, że znam króli całego świata i kosmosu z tego okresu, ale lubuję np. tych rycerzy, te czasy ciemnoty, miały jednak coś w sobie, kulturę średniowiecza, muzykę dawną. Literaturę i różne archetypy, które wykształciły się podczas średniowiecza również podobają mi się. Ponadto kocham język angielski (który potrafię), mitologię nordycką, język Norweski, którego usiłuję się nauczyć, bo go ubóstwiam, śpiewać (sopran/alt) i oglądać filmy oraz seriale, ale jak seriale to jakieś kryminalne albo komediowe, nie coś w stylu `na wspólnej`, tylko `Pretty little liars`, `CSI: Miami`, `According to Jim`, `Gary unmarried` etc. Może to lekko prymitywne hobby, może powinnam wg. niektórych osób zajmować się czymś twórczym jak np. malowanie krajobrazów, ale ja nie potrafię.
Co do mojej przyszłości? Zawsze chciałam założyć zespół... metalowy... gothic metal, symphonic metal, folk metal to gatunki, które najbardziej interesowałby mnie ; ) Wiedząc jednak, że ok. 20% z tych osób, które marzą o czymś podobnym się to udaje, zamierzam oddać się swoim innym pasjom, czyli wyjechać do Norge i studiować filologię angielską i norweską lub skandynawistykę (wolę jednak samą filologię). Zespół założę i tak, choćby miał do końca pozostać tym garażowym ;p
Chyba tyle o mnie wystarczy jak na razie. Jeśli kogoś zainteresowała moja osoba w co wątpię, to przecież można pisać na gadu, które podane jest w mym profilu. Pozdrawiam wszystkich i jak mawia Geralt `Bywajcie`. : )

P.S. Lubię krytykę, ale bez chamstwa i sama uwielbiam to robić.. powiem więcej ja stale to robię, dlatego byłabym wdzięczna gdyby moja opinia brana była pod uwagę, ale nie jako obraza czy próba obrazy kogokolwiek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości