Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Zamek i Klucz-problem
30-12-2010, 17:20, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2010, 17:21 przez falenangel.)
#1
Zamek i Klucz-problem
Witam. Mam problem z wykonaniem zadania "Zamek i Klucz". Popsrostu gdy jestem w ich kryjówce salamandry smnie zabijają(szczególnie denerwujące sa te ogniste stworki Sad). Próbuje cały czas i nie daje im rady Sad.Prosze o pomoc.
P.S Jeżeli podajecie jakich miksturek uzyc to podawajcie gdzie zdobyc do nich reckiTongue
Odpowiedz
31-12-2010, 12:18,
#2
RE: Zamek i Klucz-problem
Poziom trudności na początek podaj(łatwy, średni, trudny, gra z Insane).
Odpowiedz
31-12-2010, 14:20,
#3
RE: Zamek i Klucz-problem
średni
Odpowiedz
31-12-2010, 14:34,
#4
RE: Zamek i Klucz-problem
Standardowo. Jaskółka, Puszczyk, runa lub miał diamentowy na miecz (ew zwykła ostrzałka) i powinieneś dać radę. Dla pewności przygotuj większą ilość Jaskółek.
Odpowiedz
31-12-2010, 14:56,
#5
RE: Zamek i Klucz-problem
wszystko byłoby ok gdyby nie te ifryty! (czyt jakoś tak) nigdy nie zdąże zabić maga przed przyzwaniem tego stworka Sad
Odpowiedz
31-12-2010, 15:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2010, 15:19 przez WOJOWNIKH.)
#6
RE: Zamek i Klucz-problem
(31-12-2010, 14:56)falenangel napisał(a): wszystko byłoby ok gdyby nie te ifryty! (czyt jakoś tak) nigdy nie zdąże zabić maga przed przyzwaniem tego stworka Sad

Też niedawno byłem na tym etapie.Poziom trudny z modem podnoszącym do szalonego.Wypiłem standardowo jaskółkę nigredo,puszczyk rubedo, oraz wcześniej biały miód albedo - oraz zwykłą wierzbę(bo później Wilkołaka zabić trzeba).Jako olej na srebrny Aregentia(czy jakoś tak).Przy okazji poszedł 1 dekokt Raffarda Białego.Miecz z 3. niebieskich run(stalowy) i Wiedźmiński Standardowy(Srebrny).Wypróbuj Olej z Crinfid zadający ból.Tam masz takie ciasne przejście - nie szturmuj, tylko czekaj, bijąc pojedynczo.Jak tylko mag i spółka na chwilę nie będzie ciebie szturmował - użyj Aarda.Ifryta lej stylem...srebrnym grupowym, jak masz w okolicy jeszcze salamandry ,później srebrny szybki.Przydatny jest ulepszony Igni "atakujący" strachem, oraz (lub) petarda Król i Królowa - wystraszysz Salmandry Wojowników i Aaardem dobijesz maga.Gorzej z Ifrytem - olej go na chwilę, bo jak mag przyzwie 2. to może robić się kiepsko....Niestety taka sama sytuacja jest w Bazie Salamander pod koniec Aktu.
P.S.Recepta na Oleje u Sprzedawcy Książek...
Odpowiedz
31-12-2010, 17:27,
#7
RE: Zamek i Klucz-problem
nadal nie daje rady Sad
Odpowiedz
01-01-2011, 08:30,
#8
RE: Zamek i Klucz-problem
(31-12-2010, 17:27)falenangel napisał(a): nadal nie daje rady Sad

W takim razie podaj rozłożenie umiejętności...Przede wszystkim chodzi o:
A.Znaki.
B.Styl stalowy i srebrny +używane bronie.
C.Ilość życia, poziom postaci.
P.S.Czy wykonujesz Q. poboczne?
Odpowiedz
02-01-2011, 08:25,
#9
RE: Zamek i Klucz-problem
udało sie dzięki all :p Ale teraz mam problem z Zygfrydem. Potrzebuje go do misji Bez przebaczenia ale nigdzie go nie ma... Szukalem tam gdzie pokazali na mapce w poradniku i nic! POMOCY! Sad
Odpowiedz
02-01-2011, 10:17,
#10
RE: Zamek i Klucz-problem
(02-01-2011, 08:25)falenangel napisał(a): udało sie dzięki all :p Ale teraz mam problem z Zygfrydem. Potrzebuje go do misji Bez przebaczenia ale nigdzie go nie ma... Szukalem tam gdzie pokazali na mapce w poradniku i nic! POMOCY! Sad

Nie szkoli przypadkiem Zakonników?Smile
Może na bagnach jest?Nie wiem...
Odpowiedz
02-01-2011, 11:45,
#11
RE: Zamek i Klucz-problem
ok temat do zamknięcia znalazłem go Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości