Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Niezniszczalna barykada
09-01-2011, 22:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2011, 23:18 przez Chelios.)
#1
Niezniszczalna barykada
Proszę o pomoc w sprawie tej barykady, jestem podczas zadania "Płomień, który oczyszcza". Wykonałem wszystkie poboczne misje, wszystkie inne dotyczą bagien, ale by się do nich dostać muszę zniszczyć tą przeszkodę. Czytałem już wiele na ten temat, ale nic nie pomogło, znalazłem także gotowy do ściągnięcia zapis, ale link był nieaktualny. Gram od samego początku z zainstalowanym patchem 1.1a, to już drugi raz gdy próbuję przejść grę, ale zatrzymuje mnie barykada. Nagrałem dwa filmiki, które pokazują gdzie dokładnie jestem i co próbowałem zrobić.
Filmik 1 - pokazujący próbę przebicia się przez barykadę
Filmik 2 - Biała Rayla mówi bym rozwalił właśnie tą barykadę

Próbowałem już wszystkich, nawet dziwnych metod, stawałem przed barykadą pod różnymi kątami, używałem aarda mając miecz wyciągnięty oraz schowany, próbowałem ją spalić itp. Ściągnąłbym patcha 1.4, bo czytałem, że jest najlepszy, ale mam bardzo, bardzo wolny internet.
Proszę by ktoś ściągnął mojego save'a i odesłał tuż po rozwaleniu tej przeszkody. Mój zapis - HotFile. Mój zapis - MegaUpload.
Odpowiedz
09-01-2011, 22:44,
#2
RE: Niezniszczalna barykada
Nie ogladalem filmow bo mi nie chodza, ale napewno to ta barykada? Ja tak samo mialem. To trzeba poszukac innej.
Odpowiedz
09-01-2011, 23:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2011, 00:08 przez Chelios.)
#3
RE: Niezniszczalna barykada
To jest barykada, którą zniszczyłem
[Obrazek: pierwszabarykada.jpg]

A to barykada, którą mam zniszczyć
[Obrazek: drugabarykadaniedoznisz.jpg]

Próbowałem już wszystkiego, oblazłem nawet całą Wyzimę i nic, poza tym skoro Rayla powiedziała konkretnie przy tej barykadzie: Geralt, rozwal tę cholerną barykadę to chyba dowód na to, że chodzi o tą a nie żadną inną. Na dodatek na mapie jest pokazane to właśnie miejsce. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
10-01-2011, 13:12,
#4
RE: Niezniszczalna barykada
tez mialem z tym problem ale jakos przeszlem nie pamietam jak
Odpowiedz
10-01-2011, 17:15,
#5
RE: Niezniszczalna barykada
Proszę o jakąś konkretną pomoc. Przecież to forum o wiedźminie, na pewno ktoś ma zainstalowaną tą grę, proszę tylko o nadpisanie save'a.
Odpowiedz
10-01-2011, 17:16,
#6
RE: Niezniszczalna barykada
zaczekaj jeszcze 3 rozdziały to powiem na pewno Tongue
Odpowiedz
10-01-2011, 17:41,
#7
RE: Niezniszczalna barykada
Czekam i trzymam Cię za słowo i jeśli to będzie faktycznie TA barykada i zdołasz ją zniszczyć to proszę podeślij save'a. Naprawdę jestem już nią zdenerwowany, a obecnie po raz kolejny przechodzę całą Wyzimę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu innej drogi.
Odpowiedz
10-01-2011, 17:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2011, 17:55 przez Kubik321.)
#8
RE: Niezniszczalna barykada
hmmm wal byle gdzie aardem moze trafisz ;p do piątku powinienem tam być
jakoś pamiętam ze tez nie moglem rozwalić i jakoś obok aardem wbiłem
Odpowiedz
10-01-2011, 18:04,
#9
RE: Niezniszczalna barykada
Ja w sumie też jej zniszczyć nie mogłem. Potem zacząłem uderzać Aardem gdzie się dało, aż w końcu musiałem trafić xD .
Odpowiedz
10-01-2011, 18:08,
#10
RE: Niezniszczalna barykada
To chyba jakis bug skoro wszyscy tak mieli.
Odpowiedz
10-01-2011, 18:10,
#11
RE: Niezniszczalna barykada
Przeszedłem całą Wyzimę i nic nie mogę znaleźć, odwiedziłem nawet kryjówkę Scoia'tael, bo myślałem, że trzeba ich pozabijać i dopiero potem przejść dalej, ale to wciąż nic nie daje. Piszecie cały czas, że nie mogliście przejść dalej, ale w końcu się udało, też próbuję wszystkiego, a wszystko co znalazłem w necie starałem się interpretować i próbowałem postępować według instrukcji, ale jak zawsze nic.
Odpowiedz
10-01-2011, 18:13,
#12
RE: Niezniszczalna barykada
moze daj tego save'a zobacze ja
Odpowiedz
10-01-2011, 18:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2011, 18:18 przez Chelios.)
#13
RE: Niezniszczalna barykada
HotFile lub MegaUpload. Dziękuję Kubik, wreszcie konkretna pomoc. Geralt jest w polowym centrum dowodzenia zakonu, gdy wyjdziesz zaczepi go Zygfryd i pójdziecie na te barykady.
Odpowiedz
10-01-2011, 18:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2011, 18:41 przez Kubik321.)
#14
RE: Niezniszczalna barykada
ok za max 30min oddam ;p
o ile dam rade
kurde doszlem do białej i do tej drugiej barykady i nic przy okazji ładna kolekcja elixirów
masz jakiegoś buga ;/
Odpowiedz
10-01-2011, 18:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2011, 18:45 przez Chelios.)
#15
RE: Niezniszczalna barykada
Dzięki, choć nie wiem po co mi aż tyle ich. Co do barykady też nie możesz jej zniszczyć?

EDIT
Dałoby radę więc byś wysłał mi swojego save'a gdy tam dojdziesz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości