Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Bestia - Pomocy Pilnie
20-02-2011, 13:43,
#1
Exclamation  Bestia - Pomocy Pilnie
Witam mam problem z przejściem Besti potrzebuje jakiejś rady lub save skonczenia z bestią i rozpoczeczecie nowego poziomu kto już przeszedł bestie z góry dziekuje
Odpowiedz
20-02-2011, 13:44,
#2
RE: Bestia - Pomocy Pilnie
Powiedz na jakim poziomie grasz, i komu postanowiłeś pomóc.
Odpowiedz
20-02-2011, 14:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2011, 14:30 przez blyscyk4.)
#3
RE: Bestia - Pomocy Pilnie
Z samą bestią walcz stylem silnym, natomiast z barghestami stylem silnym. Nie zabijaj wszystkich, bo bestia będzie przywoływać nowe. Użyj oleju przeciwko upiorą, a przydatne eliksiry to: Dekokt Raffarda Białego, Jaskółka, Wilk albo Rosomak. Jeśli posiadasz możliwość stworzenia jakiegoś eliksiru rubedo to super.
Jeśli walczysz z Abigail, to chroń ją, a ona będzie Cię leczyć.
Jeżeli pomimo moich porad nie możesz pokonać bestii, ostatecznie mogę Ci wysłać save'a.
Z barghestami stylem szybkimSmile Sorry za błądWink xD
Odpowiedz
20-02-2011, 14:59,
#4
RE: Bestia - Pomocy Pilnie
"Z samą bestią walcz stylem silnym, natomiast z barghestami stylem silnym." Nie pomyliło Ci się coś koleżanko? Tongue Jeśli grasz na łatwym to tnij grupowym ile wlezie i tak wszystkie zaraz padną... (oczywiście grupowy musi być trochę podrasowany) Zamieć, jaskółka puszczyk powinny starczyć
Odpowiedz
20-02-2011, 17:28,
#5
RE: Bestia - Pomocy Pilnie
Witam pokonałem bestie za pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam Wątek do zamknięcia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości