Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Kilka pytań
07-07-2011, 11:18,
#1
Kilka pytań
Czytałem Wiedźmina jakiś czas temu ale kilku rzeczy nie pamiętam. Mam kilka pytań:
1.Kiedy założono szkoły wiedźmińskie i gdzie się znajdowały?
2.O ile wolniej starzeją się wiedźmini?
3.Ile lat ma Vesemir?
4.Ile lat ma Nenneke?
5.Dlaczego Geralt został oddany do Kaer Morher?
6.Czy Ciri dzięki swojej mocy podróżowała w czasie czy tylko między światami? Czy mogłaby na przykład cofnąć się w czasie o kilka lat?
7.Ile najwięcej lat mógłby mieć Geralt?
Odpowiedz
07-07-2011, 22:03,
#2
RE: Kilka pytań
Dam ci link do forum na którym dużo szybciej ci odpiszą
http://forum.wiedzmin2.net/index.php
Odpowiedz
10-07-2011, 19:18,
#3
RE: Kilka pytań
Może ja odpowiem. PRZEPRASZAM JAK SIĘ POMYLIŁEM NIE JESTEM NIEOMYLNY!
1. nie wiem w kiedy były założone. Caer Morhen (dobrze napisałem?)
2. Podobnie jak czarodziejki (wiem że mało wytłumaczyłem ale chyba nie było o tym większej wzmianki)
3. Dużo ; ]
4. Pewnie troszkę więcej niż wygląda(Bogini Melitele i różne zioła które ma w jaskini)
5. Był Dzieckiem Przeznaczenia, była o tym mowa na uczcie w Cintrze gdy Jeż przyszedł po Pavette
6. Tak mogła by. Podróżowała przecież. Mówiła także: to nie dokładny cytat "Nie Kelpie, to na pewno nie ten czas i miejsce)
7. Nie mam pojęcia. Ale przypusczam że 60/80
Odpowiedz
11-07-2011, 14:33,
#4
RE: Kilka pytań
ehh...
1. O dwóch wiadomo. Z Poviss i Kaer Morhen - tyle dowiesz się z książek. Można przypuszczać, iż było ich więcej np. Bonhart miał 3 medaliony (symole trzech szkół gryf, wilk, kot), które później rozdała Ciri - Kota zostawiła sobie, Geraltowi dała wilka.
2. To nie jest dokładnie określone. Ale można się domyślić patrząc na postać Vesemir'a. Zachowują sprawność fizyczną na starość. I z wyglądu później się starzeją.

Tylko te dwa sprostowałem do reszty nie mam zastrzeżeń.
Odpowiedz
11-07-2011, 17:33,
#5
RE: Kilka pytań
Z tego co kojarzę to medaliony to znak rozpoznawczy. Ostanie życzenie, gdy wszedł do domu tego zamienionego chłopca. Gdzie walczył z Bruxą.(oczywiście mogę się mylić)
Odpowiedz
29-09-2011, 19:40,
#6
RE: Kilka pytań
A dla mnie medaliony to znak każdego wiedźmina. Geralt był w końcu wilkiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości