Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Hejooł.
25-12-2011, 21:11,
#1
Hejooł.
Więc... Hejka. Jestem Ulka, ale reaguję tylko na ,,Ivan" bądź ,,Słonecznik". Mam (prawie) siedemnaście lat - nietrudno więc obliczyć, że w tym roku zaczęłam edukację w liceum. Wiedźminem interesuję się od szóstej klasy podstawówki - od tego czasu uważam Sapkowskiego za swego rodzaju boga. Big Grin
Oprócz Wiedźmina, bardzo lubię też książki Jacka Piekary, Pilipiuka i serię ,,Pieśń Lodu i Ognia" Martina. Interesuję się mangą i anime - warszawski fandom zna mnie właśnie jako Ivana - i trochę muzyką. Uwielbiam yaoi, czyli mangi i anime o gejach, ale spokojnie, nie doszukuję się homoseksualistów w Wieśku - ba, fanarty z Iorwethem i Vernonem uważam za swego rodzaju herezję.
A właśnie - kocham Iorwetha i Saskię na równi z wiedźmińską kompanią z Sagi. Nawet popełniłam jednego fanfika o nich. Big Grin
What else, what else... Kocham MLP: FiM (My Little Pony: Friendship is Magic), nerdowskie żarty, wydawać pieniądze, dużo mówić. Uczę się łaciny i japońskiego, chcę zostać pisarką, kocham gry RPG, słucham głównie Korna, Rammsteina i Sabatonu.
I tyle o mnie. Miło mi was wszystkich poznać. <3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości