Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

pomysł na nazwę modu
28-12-2008, 15:15,
#1
pomysł na nazwę modu
macie może jakieś pomysły na nazwę modu do wiedźmina który tworzę akcja rozgrywa się na podgrodziu przed wydarzeniami z gry coś (lub ktoś) zamordował rodzinę wieśniaków. Geralt zgadza się rozwiązać sprawę dla Vincenta.Okazuje się, że nie były to żadne potwory tylko... więcej fabuły nie mogę wam zdradzić. Jeśli mielibyście jakieś pomysły na nazwę moda to proszę pisać. Bo Mi nic do głowy nie przychodzi :wink:
Odpowiedz
28-12-2008, 16:11,
#2
 
Może coś takiego ja "Mordercza Bestia". Tytuł niby wszystko mówi a jednak nie do końca Wink .
Odpowiedz
28-12-2008, 17:10,
#3
 
"Gdy rozum zawodzi" - jeśli rozwiązanie będzie wbrew logice
Odpowiedz
28-12-2008, 17:12,
#4
 
Gorzeralt_14 napisał(a):akcja rozgrywa się na podgrodziu przed wydarzeniami z gry coś (lub ktoś) zamordował rodzinę wieśniaków. Geralt zgadza się rozwiązać sprawę dla Vincenta.
Tylko jak wyjaśnić fakt, że przed wydarzeniami z gry (zakładam, że także przed wydarzeniami z sagi) Vincent nie znał Geralta?
Odpowiedz
28-12-2008, 17:14,
#5
 
Lekko nielogiczne (może nawet nie tak lekko), ale twórca jakoś sobie z tym poradzi :wink:
Odpowiedz
28-12-2008, 17:16,
#6
 
a może to nie ten Vincent? Big Grin tylko jego odpowiednik ze świata równoległego? Smile
Odpowiedz
28-12-2008, 17:19,
#7
 
xD Też może byc, ale jak mówiłem lepiej pozostawmy to autorowi :wink:
Odpowiedz
28-12-2008, 17:41,
#8
 
dokładnie ale mogę jeszcze coś przecież zmienić i nie pomyślałem o tym że Geralt wtedy nie znał Vincenta bo gdyby wydarzenia "były po grze" (inaczej tego sformułować nie umiałem) to Vincent mógł już nie żyć gdyż w grze mogliśmy go zabić (więcej pisał nie będę ponieważ nie chcę psuć zabawy tym którzy jeszcze nie przeszli wiedźmina. Zagadka nie jest zbyt nielogiczna właściwie oparłem się na zadaniu z aktu III sześć stup pod ziemią tylko trochę to urozmaiciłem że przejście moda z wszystkimi zadaniami pobocznymi będzie trwało kilkanaście godzin (taką mam nadzieję Big Grin) dodałem parę postaci które znajdują się w grze np: stary ceglarz do wydarzeń z gry mógł zapomnieć o Geralcie bo dostał przecież cegłą w łeb (ci co z nim gadali wiedzą o co chodzi) a może Vincenta zastąpić kimś innym zupełnie nie z sagi nie z gry wymyślić nowego kapitana straży miejskiej?? nad tym jeszcze pomyślę.
Odpowiedz
28-12-2008, 17:43,
#9
 
Powiedz mi. Czy ty robisz własnego moda od podstaw w D'jinnim czy tylko piszesz scenariusz? Tongue
Odpowiedz
28-12-2008, 17:45,
#10
 
Najlepiej byłoby wymyślić nowego kapitana straży. Kto będzie pisał dialogi?
Odpowiedz
28-12-2008, 17:46,
#11
 
Gorzeralt_14 napisał(a):stup
Tylko jak będziesz robił dialogi to nie walnij takiego byka Smile

Gorzeralt_14 napisał(a):a może Vincenta zastąpić kimś innym zupełnie nie z sagi nie z gry wymyślić nowego kapitana straży miejskiej??
Raczej powinieneś żeby wszystko się zgadzało

Powodzenia z tym modem! Może jak się postarasz to wyjdzie jakaś niezła przygoda. Smile
Odpowiedz
28-12-2008, 17:47,
#12
 
narazie mam już większość scenariusza ,lokacje chociaż w D'jinnim nie jestem noobkiem ale nie jestem tez profesionalistą ale umiem sobie poradzić zrobiłem już parę modów (typu idź tam zabij tego) ale myślę że z tym też sobie poradzę

Dialogi jeszcze nie mam zielonego pojęcia kto mógłby pisać ale mam kolege który ma dużo wolnego czasu i doświadczenie więc może on

a co do moich błędów to sorry ale ciągle pisze scenariusz (zadania poboczne) i jestem trochę przemęczony ale wordpad sam poprawia błędy więc nie muszę się martwić Big Grin

Dora mam już 3 lokacje dom, kryptę i oczywiście podgrodzie ekwipunek gerwanta trzy ogniska na podgrodziu 1 w krypcie i 1 w domu ciemno jest ja w d**** bo jeszcze "nieba" nie dodałem mogę sobie wchodzić gdzie mi się podoba (pod mapkę nawet do wyzimy wlazłem tylko jakaś dziwna była Big Grin) bo wszystkie bramy i drzwi stoją otworem i ogólnie fajnie jest i wesoło tylko ludzi brak (ciekawe co się z nimi stało Tongue). Według mnie premiera będzie w lutym (czyli jak dobrze pójdzie to pod koniec maja :lol: )
Odpowiedz
29-12-2008, 13:11,
#13
 
A czy ty w ogóle czytałeś sagę? Bo bez tego się chyba nie obejdzie...
Gorzeralt_14 napisał(a):gerwanta
Nie chce tu nikogo ganić, ale takie błędy robią przeważnie ci ludzie, którzy sagi nie czytali, a bez tego to scenariusza nie przeczytasz. Jednym z wiedźminów jest Geralt a nie Gerwant.

A podkreśla błędy Word, a nie WordPad :wink:
Odpowiedz
29-12-2008, 13:15,
#14
 
Wiem przecież idiotą nie jestem a grałeś w grę
Cytat:Nie chce tu nikogo ganić, ale takie błędy robią przeważnie ci ludzie, którzy w grę nie grali
(jeśli nie wiesz o co chodzi to akt I rozmowa z Odem)

A co Worda to WordPad błędy także podkreśla

A scenariusz to ja raczej pisze a nie czytam Big Grin

pisz czytelniej, używaj znaczników quote //admin
Odpowiedz
29-12-2008, 13:23,
#15
 
Gorzeralt_14 tak, grałem w grę, inaczej by mnie nie było na tym forum, czytałem też pięcio tomową sagę i dwa tomy opowiadań i wystarcza mi to, aby nie mylić takich osób jak Gerwanta i Geralta. Sory, ale jakoś ci nie mogę uwierzyć, że to akurat o rozmowę Oda chodzi...

Ale kończmy off-top.

Gorzeralt usunąłem twojego post, prosiłem, aby kończyć off-top!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości