Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Versus - Wielki konflikt, Rebelia i wojskowa hierarchia...
14-07-2008, 12:07,
#1
Versus - Wielki konflikt, Rebelia i wojskowa hierarchia...
Już za kilka tygodni światem gry Wiedźmin: Versus wstrząśnie wielki konflikt&.

Nad Wyzimą gromadzą się ciemne chmury, lada dzień w mieście może wybuchnąć Rebelia&. Czy zdążysz przygotować się i stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom ? Wszystko zależy od Ciebie!

Już za kilka tygodni będziecie musieli podjąć bardzo ważną decyzję, której konsekwencje mogą być kluczowe dla dalszych losów gry. Nieuchronnie zbliża się czas walki o dominację, honor i chwałę.
Dobrze wykorzystaj pozostały czas, przygotuj się na wielki sprawdzian Twoich umiejętności!
Odpowiedz
14-07-2008, 12:22,
#2
 
Można jaśniej? Będzie jakiś podział na dwie grupy walczące ze sobą? Jakiś sprawdzian umiejętności?
Odpowiedz
14-07-2008, 12:40,
#3
 
Ja tez tego nie rozumiem. Wiadomo tylko, że to się stanie za kilka tygodni....
Odpowiedz
14-07-2008, 12:40,
#4
 
Rod, Rod. Gdybym wiedział więcej, to bym wam powiedział. Co najwyżej możemy snuć domysły.

Rod napisał(a):Będzie jakiś podział na dwie grupy walczące ze sobą?
Tak też myślę.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej:
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=15070.0
Odpowiedz
25-08-2008, 18:29,
#5
Versus - Wielki konflikt, Rebelia i wojskowa hierarchia...
Wielki konflikt, Rebelia, decyzje, zdrajcy i wojskowa hierarchia...

W stolicy Temerii wybuchło powstanie Scoia'tael, a Zakon rozpoczął tłumienie buntu. Zawierucha wciąga wszystkich. Czarodziejki i tak zawsze się we wszystko mieszają, trenerzy Przeraz liczą na szybkie wzbogacenie się podczas wojny, a znani ze swej neutralności Wiedźmini muszą wybrać mniejsze zło - wobec okrucieństw wojny nikt nie pozostanie obojętny.

Każdy z Was wybierze, która strona konfliktu jest mu bliższa, i dołączy do Zakonu jako Rekrut lub do komanda Scoia'tael jako Zwiadowca. Pokonując członków przeciwnej frakcji będziecie zdobywali punkty i kolejne szarże  Giermek/Partyzant, Rycerz/£owca i... jeszcze kilka innych.

Dla miłośników rankingu dobra wiadomość  event będzie miał własny ranking, a pod rankingiem zobaczycie wskaźnik pokazujący, czyi żołnierze mają na swoim koncie więcej zwycięstw  czyli która strona ma przewagę.

Jak to na wojnie bywa  niektórzy, po obejrzeniu jej okrucieństw z bliska mogą zmienić pogląd na sytuację i zdradzić... Stanąć po drugiej stronie barykady, walcząc z niedawnymi towarzyszami broni.

To wszystko już jutro na http://versus.thewitcher.com!

Zobacz film prezentacyjny eventu! - http://pl.youtube.com/watch?v=ZqU96LUn5UY
Odpowiedz
26-08-2008, 12:58,
#6
Wiedźmin: Versus - Wybuchła Rebelia!
Już dziś w grze Wiedźmin Versus rozpoczyna się pierwsza era fabularna, która potrwa przez najbliższe trzy miesiące. Po coraz bardziej zaostrzających się relacjach między ludźmi a przedstawicielami innych ras zamieszkujących Wyzimę, wybucha krwawe powstanie. Zakon Płonącej Róży przystępuje do obrony miasta i tłumienia rebelii. Konflikt przeradza się w lokalną wojnę o wolność dla "nieludzi".

Musisz podjąć decyzję po której stronie chcesz się opowiedzieć. Czy przystąpisz do Zakonu Płonącej Róży by ścigać rebeliantów? Czy bardziej pociąga Cię życie partyzanta w komandzie Scoia'tael? Chwyć za broń i stań do walki!

Wielka bitwa rozpoczęta! Graj muzyko!http://versus.thewitcher.com
Odpowiedz
26-08-2008, 13:17,
#7
 
No, no, no... Ciekawie się zapowiada. I oby ciekawie się skończyło.
Odpowiedz
26-08-2008, 13:19,
#8
 
No, chwilowo jest ciekawie. Elfy wygrywają :twisted: .
Odpowiedz
26-08-2008, 13:20,
#9
 
Kusi mnie żeby stanąć po stronie Zakonu xD
Odpowiedz
26-08-2008, 13:30,
#10
 
Zakon nie ma nic lepszego niż rebelianci. Jedyne co mają to własną stronę internetową, a i nasze elfy mają mieć forum, jest ono w budowie. No i elfy wygrywają aktualnie.
Odpowiedz
26-08-2008, 15:27,
#11
 
Ja chyba do elfów się dołączę, zawsze wolałem coś takiego :wink:
Odpowiedz
27-08-2008, 09:23,
#12
 
Maxziu jestem w zakonie...
Co mi zrobisz? xD
Odpowiedz
27-08-2008, 10:38,
#13
 
Cytat:Maxziu jestem w zakonie...
Co mi zrobisz? xD
A ja wczoraj z trudem uzbierałem 1000 or, zresetowałem postać i co? Zdrajcą mnie nazwali.
Odpowiedz
27-08-2008, 10:47,
#14
 
Rod napisał(a):A ja wczoraj z trudem uzbierałem 1000 or, zresetowałem postać i co? Zdrajcą mnie nazwali.
Opisz dokładnie i zgłoś w bugach.

Climber napisał(a):Maxziu jestem w zakonie...
Co mi zrobisz? xD
Wpakuję strzałę w plery, jak się odwrócisz.
Odpowiedz
27-08-2008, 10:52,
#15
 
Cytat:Opisz dokładnie i zgłoś w bugach.
Gdzie dokładnie? Smile

Już Ci dałem linka Tongue .
Maxz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości