Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

Stara Wyzima- Grobla
23-07-2008, 13:08,
#1
Stara Wyzima- Grobla
Powiedzcie mi proszę kiedy będę mógł wyjść ze Starej Wyzimy do Grobli, do Jaskiera?? Bo nie chcę za daleko z jakimiś questami dojść bo jeszcze do zakończenia dojdę, czy do takiego momentu że jakichś questów już nie zrobię i klapa... Napiszcie jakiego questa robić czy skończyć żeby w końcu wyjść na Globlę. :o
Odpowiedz
23-07-2008, 13:39,
#2
 
KowaLord napisał(a):do Jaskiera??
Jaskra
KowaLord napisał(a):Powiedzcie mi proszę kiedy będę mógł wyjść ze Starej Wyzimy do Grobli, do Jaskiera?? Bo nie chcę za daleko z jakimiś questami dojść bo jeszcze do zakończenia dojdę, czy do takiego momentu że jakichś questów już nie zrobię i klapa... Napiszcie jakiego questa robić czy skończyć żeby w końcu wyjść na Globlę. Surprised
Po wejściu do Starej Wyzimy nie będziesz mógł już wrócić na Groblę. Do końca gry. Rzeczy powierzone Jaskrowi na przechowanie odzyskasz na początku Epilogu
Odpowiedz
23-07-2008, 14:15,
#3
 
hyhy.... JASKRA Tongue
a co to depo.... SHIT!!
i thx

yyyyyyyy.... ale jak ja dałem do depo wszystko za 1 razem na Globli to k**wa jak ja mam zakończyć questa "Nie będzie bolało"?? nawet patrzyłem w poradniku co teraz i miałem nadzieję że nagroda jaka jest do zdobycia to przeżyje, ale jak zobaczyłem że nagroda to najlepszy miecz z gry to mnie chyba trafi... będzie ten kolo od zębów w Epilogu jeszcze??
Odpowiedz
23-07-2008, 15:18,
#4
 
Nie nie bedzie, a co do nagrody to ten miecz mozna jeszce zdobyc w inny sposob
Odpowiedz
23-07-2008, 16:01,
#5
 
no wiem... za 10 głów potworów ale z tego co wiem co jak zabije lilly i oddam to powinienem mieć 10 a jeszcze nie mam... Ale mam nadzieję, że jakieś bosski są jeszcze w kryptach 5 aktu... pewnie z krypcie kruka będzie coś... a jak zabije Strzygę to z niej też głowa jest??
Odpowiedz
23-07-2008, 16:17,
#6
 
Ze strzygi jest jej serce. Mozesz zrobic z tego mutagen. Jesli chodzi o miecz to jeszce mozna go zdobyc zabijajac Jean Pierra. Ja ostatni raz przechodzac skonczylem gre z dwoma sihillami i ksiezycowym ostrzem.
Odpowiedz
23-07-2008, 23:57,
#7
 
thx, wielkie Big GrinBig Grin
A możesz napisać w jakim quescie bd miał go zabić??
(acha i nie zabiłem 2 bossów z I aktu ;p)
Odpowiedz
24-07-2008, 10:51,
#8
 
jesli rozpaczlaes w zamku foltesta zadanie od tej antoinette to jest wlasnie ten quest. Wystarczy ze znajdziesz kuzynow i nie oddasz im pieniedzy. Wrocisz do Jean Pierra i jemu tez nie oddasz kasy.
Odpowiedz
24-07-2008, 11:02,
#9
 
omg....
1. No to jestem wpieniony... pod każdym względem miałem pecha... do tej Antoinette to jej nie zauważyłem... (dopiero jak chodziłem po jaskiniach to znalazłem 3 kolesi i skapłem się od jednego, że ją przegapiłem...)

2. Nie zabiłem z I Aktu 2 bossów (za daleko zrobiłem główne żeby potem wrócić do bossa... bo już miałem do niego przejście zablokowane...)

3. Ktoś zna buga, żeby wyleciał mi ząb Zjadarki?? xD bo tera tylko tego mi brakuje;/

Innym słowem.... JAPIER***E!! 3 zadania na miecz i każde spiepszone;/

Omen570 napisał(a):Ja ostatni raz przechodzac skonczylem gre z dwoma sihillami i ksiezycowym ostrzem.

Najwyżej jak będzie dodatek to se jeszcze raz przejdę i też będę je miał Big GrinBig Grin
-------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze mam szanse... Big GrinBig Grin Jak zabije/ocale Strzyge (coś tam król mówił, że potem mam do niego wrócic) może wtedy pójdę do tej Antoinette... może wypali 8)
Odpowiedz
24-07-2008, 12:52,
#10
 
KowaLord napisał(a):Jeszcze mam szanse... Very HappyVery Happy Jak zabije/ocale Strzyge (coś tam król mówił, że potem mam do niego wrócic) może wtedy pójdę do tej Antoinette... może wypali Cool
Nie będziesz mógł już wrócić na zamek aby porozmawiać z Antoniette.
Odpowiedz
24-07-2008, 15:30,
#11
 
no to trudno...Big Grin
przynajmniej pomęczę się z Azarem :twisted: (mam nadzieje)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości