Forum dostępne tylko do odczytu. Dziękujemy wszystkim, którzy kiedykolwiek brali udział w życiu forum!

własne eliksiry
11-01-2009, 09:26,
#1
własne eliksiry
ma ktoś jakieś własne receptury na eliksiry?? :arrow:
Odpowiedz
11-01-2009, 09:52,
#2
 
Nie można tworzyć własnych. ¬le zmieszane składniki tworzą trucizny.
Odpowiedz
11-01-2009, 11:18,
#3
 
hmm no właśnie kilka razy już próbowałem mieszać i lipa
możne ktoś jednak ma jakąś recepturę na nowy eliksir
czekam na propozycje
Odpowiedz
11-01-2009, 11:22,
#4
 
Nie zrozumiałeś co powiedział Rod? Nie ma żadnych nowych receptur. Można samemu mieszac składniki, i może ci wyjśc eliksir którego nie znasz, ale po wypiciu może to byc np. Las Mariborski. Rozumiesz?
Odpowiedz
02-05-2009, 12:56,
#5
RE: własne eliksiry
No, nie ma własnych receptur. Ale mimo to eksperymentowanie jest ciekawe i można o wiele szybciej dojść do eliksirów nie czekając, aż znajdzie się recepturę. Zachęcam, no chyba, że masz kłopoty z rozrzutnością i rozdajesz oreny na lewo i prawo... Wtedy eksperymenty nie popłacają
Odpowiedz
02-05-2009, 14:47,
#6
RE: własne eliksiry
są eliksyry własne normalnie tu macie receptury: http://www.witcher.phx.pl/index.php?acti...a_eliksiry robicie w grze i jest "nieznany eliksir" wypijasz i ałtomatycznie w dzienniku nowy wpis w recepturach np. las mariborski,pełnia,kot,filtr pretiego itd.
Odpowiedz
02-05-2009, 15:17,
#7
RE: własne eliksiry
To nie są własne eliksiry - są to stworzone przez twórców... Przypadkiem można odkryć ich receptury podczas mieszania składników.
[Obrazek: indicatorau7gu4bk6.gif]
Visca el Barca!
Odpowiedz
03-05-2009, 11:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2009, 10:08 przez Vares.)
#8
RE: własne eliksiry
no tak ale własne też są dają one większą toksyczność TongueTongueWinkWink

Pisz poprawnie. Posty zawierające błędy będą kasowane.//mod
Odpowiedz
03-05-2009, 21:49,
#9
RE: własne eliksiry
To są trucizny.

Aby zroić truciznę (nie polecam jej pić) mieszamy składniki dziwnie
np.
-Alkohol
-Rebis
-Rebis
-Rebis
Odpowiedz
07-07-2009, 03:50,
#10
RE: własne eliksiry
Ale możesz tworzyć modyfikację napojów....

O to przepis na jeden z najprzydatniejszych napojów: Puszczyk - rubedo
Sprawa polega na tym że oprócz standardowych składników Vitrol, 2* Aether , wszystkie trzy roślinki muszą zawierać jeszcze rubedo.

Efekt ?? Standardowe wzmocnienie regen. mocy + DUŻE wzmocnienie regen. energii czyli o wiele lepiej niż jaskółka, która z resztą możemy zażyć pobocznie otrzymując jeszcze lepszy efekt!

Do tego Jaskółka Nigrendo. Wykonana j/w dodatkowo daje nam wzmocnienie obrażeń + 30%
Odpowiedz
07-07-2009, 10:05,
#11
RE: własne eliksiry
Można też stworzyć eliksir Albedo. Eliksiry Albedo, Rubedo i Nigredo - są to eliksiry z dominatami, i dają nam odpowiednie, określone bonusy zależne od rodzaju dominaty.
Odpowiedz
03-08-2009, 01:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2009, 01:07 przez Skailer.)
#12
RE: własne eliksiry
Ja może jeszcze opiszę wszystkie bonusy Smile

Rubedo: Znacznie zwiększa regenerację życia.
Ningredo: Zwiększa zadawane obrażenia o 30%.
Albedo: Zmniejsza toksyczność wypijanych mikstur.

Aby stworzyć Eliksir z dominatą Rubedo/Albedo/Ningredo, wszystkie składniki które użyjemy do sporządzenia eliksiru, muszą zawierać odpowiednią dominatę. Przykładowo chcemy stworzyć Puszczyka Rubedo, więc w alchemii będzie to wyglądało następująco:
Baza Alchemiczna + Vitrol Rubedo + Aether Rubedo + Aether Rubedo

Wiem że odkopuję, ale wiele osób trafia tu poprzez google (jestem tego świetnym przykładem Tongue), myślę że na pewno komuś się przyda Smile
Odpowiedz
03-08-2009, 01:26,
#13
RE: własne eliksiry
Jeżeli masz dobrą radę lub info to możesz odkopać temat.
[Obrazek: FANMADE_Adorable_Fluttershy.gif]
Odpowiedz
15-02-2010, 12:03,
#14
RE: własne eliksiry
O fajnie wlasnie meiszałem eliksiry i zdobylem recepture na eliksir ''perfumy''xD
Odpowiedz
29-05-2010, 10:16,
#15
RE: własne eliksiry
Ja osobiście odkryłem samo dzielnie ulepszenie puszczyka.
Trzeba Virtola i albedo najlepiej jakby to były płatki Białego mirtu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości